ONEBLADE © Leather Holster - skórzane brązowe etui na maszynkę GENESIS i CORE

Rolowana kosmetyczka męska dopasowana do maszynek OneBlade wykonane przez renomowanego producenta wyrobów skórzanych Koch Leather Co. (Arizona, USA). Etui można powiesić w łazience. Przezroczysta saszetka nie przepuszcza wody ani wilgoci.

Etui wykonane z najwyższej jakości, znanej na całym świecie, skóry Horween Chromexcel, nitowane i woskowane specjalną tradycyjną technologią.

AC-OB-Leather Dopp Kit

Currently not in stock

633,60 zł tax incl.

-12%

720,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 63 loyalty points. Your cart will total 63 loyalty points that can be converted into a voucher of 31,50 zł.

More info

Rolowana kosmetyczka męska dopasowana do maszynek OneBlade wykonane przez renomowanego producenta wyrobów skórzanych Koch Leather Co. (Arizona, USA). Etui można powiesić w łazience. Przezroczysta saszetka nie przepuszcza wody ani wilgoci.

Etui wykonane z najwyższej jakości, znanej na całym świecie, skóry Horween Chromexcel, nitowane i woskowane specjalną tradycyjną technologią.

Więcej na temat skóry Horween Chromexcel, wytwarzanej tradycyjnymi technikami garbarskimi od początku XX wieku w USA można znaleźć tutaj i tutaj.

Skórzany zestaw OneBlade został stworzony w taki sposób, żeby zapewnić jego użytkownikowi funkcjonalność, niezawodność i trwałość. Każdy zestaw jest wykonany ręcznie z pięknej, pełnej licowej skóry Koch produkowanej przez Horween Leather Company w Chicago.

Wewnątrz każdego zestawu znajduje się oddzielna komora na pędzel do golenia, maszynkę do golenia, pudełko żyletek, a także torbę z nieprzepuszczalnym zamkiem.

Ręcznie wykonane w małej partii w USA (Arizona)

Oryginalna skóra Horween Chromexcel

Zaprojektowany, aby idealnie trzymać OneBlade CORE lub GENESIS, pędzel do golenia, krem ​​i płyn do golenia oraz wszelkie inne przybory toaletowe.

Dostępne w brązowej skórze (dokładny odcień może się nieznacznie różnić)

Ten piękny skórzany zestaw nie tylko przyciągnie wzrok, ale wytrzyma także nawet najtrudniejsze warunki.

UWAGA: kosmetyczka sprzedawana bez akcesoriów.

UWAGA: ceny produktów sprowadzanych z USA są w naszym sklepie cenami ostatecznymi, tzn. zawierają polski VAT i są po odprawie celnej. Zakup tych produktów bezpośrednio od producenta z USA oprócz innych zasad gwarancyjnych będzie się wiązał z obowiązkiem zapłaty cła oraz zostanie dodatkowo naliczone 23% podatku VAT. 

Z przyjemnością dajemy Państwu komfort zakupów w cenie porównywalnej do producenta, z europejską 2 letnią gwarancją i bez konieczności załatwiania dodatkowych formalności.

 

Data sheet

Materiał wykonania: skóra

Kolor uchwytu: brązowy

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: