Saponificio Varesino, "Cubebe 4.3", duże mydło do golenia 150g w metalowym tyglu

Cudowne duże mydło do golenia o przepięknym zapachu pieprzu Cubebe w aksamicie kwiatowym w metalowym tygielku. Mydło zawiera dodatkowo masło Monoi de Taihiti co znakomicie wygładza skórę i chroni ją przed podrażnieniem. Mydło zawiera najnowszą wersję sławnej formuły Beta 4.3 opracowanej w laboratorium Saponificio Varesino, której zadaniem jest łagodzić podrażnienia oraz koić skórę.

R0116

155,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 15 loyalty points. Your cart will total 15 loyalty points that can be converted into a voucher of 7,50 zł.

More info

Cudowne duże mydło do golenia o przepięknym zapachu pieprzu Cubebe w aksamicie kwiatowym w metalowym tygielku. Mydło zawiera dodatkowo masło Monoi de Taihiti co znakomicie wygładza skórę i chroni ją przed podrażnieniem. Mydło zawiera najnowszą wersję sławnej formuły Beta 4.3 opracowanej w laboratorium Saponificio Varesino, której zadaniem jest łagodzić podrażnienia, koić skórę oraz działać antybakteryjnie.

Nuty zapachowe Cubebe to:

Nuta głowy: cytrusów, balsamicznego i aromatycznego kwiatu bergamotki, cytryny, jodły.

Nuta serca: kwiatowa nuta ciała z ostrymi nutami pieprzu Cubebe i gałki muszkatołowej.

Nuta tła: drzewna, piżmowa i lekko bursztynowa z paczulą, wetiwer, labdanum.

Mydło zostało wzbogacone sławną formułą Beta 4.3.

Formuła Beta 4.3 to unikalna formuła opracowana na bazie naturalnych składników w laboratorium Saponificio Varesino zapewniająca właściwości zmiękczające, nawilżające, regenerujące, uelastyczniające, zapewniające ślizg, kojące, przeciwdziałające podrażnieniom, antybakteryjne i ujędrniające. 

Mydło zostało w 100% wykonane we Włoszech z jedynie włoskich składników. Opakowanie także pochodzi z Włoch.

Mydło zostało wykonane ręcznie. Jest trzykrotnie mielone, ręcznie wycinane, a logo zostało wybite ręcznie drewnianym młotkiem za pomocą stempla tak jak to było robione na początku XX wieku przed rozpowszechnieniem pras przemysłowych.

Mydło ma kształt 150g krążka o średnicy 8,5cm i wysokości 2,3cm koloru wręcz czarnego i jest umieszczone w przepięknym tłoczonym metalowym tygielku.

Stosowanie:

W celu uzyskania najlepszego efektu należy zalać krążek mydła w tygielku gorącą wodą na kilka minut (tak, żeby je nakryć). Następnie nawilżyć swój pędzel w dobrze ciepłej wodzie i wycisnąć. Potem za pomocą pędzla wyrobić pianę w tyglu wykorzystując wodę z tygla. 20-30 sekund powinno wystarczyć żeby uzyskać gęstą mokrą pianę.

Data sheet

Opakowanie: metalowy tygielek

Rodzaj: klasyczny

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: