ONEBLADE © GENESIS - STAL NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PANACEA, MASZYNKA NA ŻYLETKI

Maszynka OneBlade Genesis to rewolucyjna maszynka na dedykowane jednoostrzowe żyletki z ruchomą głowicą inspirowana historycznymi maszynkami Valet Auto-Strop, która goli niezwykle delikatnie a jednocześnie skutecznie.

Swoją delikatnością, skutecznością oraz łatwością użytkowania, dzięki ruchomej głowicy, maszynka śmiało przewyższa, nawet najdroższe, wieloostrzowe maszynki na wkłady.  

OneBlade - Genesis Panacea

Currently not in stock

1 421,97 zł tax incl.

-7%

1 529,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 142 loyalty points. Your cart will total 142 loyalty points that can be converted into a voucher of 71,00 zł.

More info

Maszynka OneBlade Genesis to rewolucyjna maszynka na dedykowane jednoostrzowe żyletki z ruchomą głowicą inspirowana historycznymi maszynkami Valet Auto-Strop, która goli niezwykle delikatnie a jednocześnie skutecznie.

Swoją delikatnością, skutecznością oraz łatwością użytkowania, dzięki ruchomej głowicy, maszynka śmiało przewyższa, nawet najdroższe, wieloostrzowe współczesne maszynki na wkłady. 

Do tego jest pięknie wykonana z najwyższej jakości stali niemieckiej, a ONEBLADE udziela na nią wiecznej gwarancji.

Maszynka w zamyśle projektantów ma rozpocząć kolejną erę instrumentów do golenia, po okresie podrażniających maszynek na plastikowe wieloostrzowe wkłady. 

Do ruchomej głowicy wkłada się specjalne jednoostrzowe żyletki produkowane w Japonii przez Feathera, które całkowicie odbiegają wyglądem od klasycznych żyletek. Przede wszystkim są dużo grubsze i przez to sztywniejsze, są ekstremalnie ostre, ale przede wszystkim charakteryzują się gładkimi krawędziami (widocznymi pod mikroskopem), które dają taki komfort golenia jak dobrze naostrzona i wyszlifowana na pasie brzytwa. Każdą z tych żyletek można, nawet przy bardzo twardym zaroście, używać nawet 3 razy co powoduje znaczny spadek kosztów golenia. Jednocześnie wystarczą dwa pociągnięcia maszynką, żeby być ogolonym z efektem „pupci niemowlęcia”. 

Poniżej link do żyletek:

KLIKNIJ TU


Maszynka nie powinna być utożsamiana z klasycznymi maszynkami na żyletki. W tym przypadku nie trzeba pilnować kąta nachylenia maszynki, ani zastanawiać się nad odległością żyletki od grzebienia. Nie trzeba też naciągać skóry na twarzy. Ruchoma głowica przy lekkim nacisku sama ustawia się dając najlepsze, możliwe efekty. 

Jest to zakup na całe życie, a nawet na pokolenia.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Poczytaj więcej na naszym BLOGU:

BLOG: ONEBLADE - dlaczego są takie wyjątkowe (FAQ)

BLOG: Golenie maszynką ONEBLADE - porady i wskazówki

Sprzedawana w komplecie, zapakowanym prezentowo:

1.Maszynka OneBlade GENESIS

2.Jedno opakowanie żyletek Feather FHS-10 (10 sztuk)

3.Elegancki, ciężki stalowy stojak

Sklep pasjagolenia.pl zapewnia stały dostęp do żyletek dla tej maszynki.

Data sheet

Materiał wykonania: PANACEA

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: