ONEBLADE © Core - maszynka na żyletki, Tritan, wersja czarna

Maszynka OneBlade CORE to rewolucyjna maszynka w bardzo przystępnej cenie na dedykowane jednoostrzowe żyletki z ruchomą głowicą inspirowana historycznymi maszynkami Valet Auto-Strop, która goli niezwykle delikatnie a jednocześnie skutecznie. Maszynka śmiało przewyższa, nawet najdroższe, wieloostrzowe współczesne maszynki na wkłady.  

OneBlade - Core

140,00 zł tax incl.

-50%

280,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 14 loyalty points. Your cart will total 14 loyalty points that can be converted into a voucher of 7,00 zł.

More info

Maszynka OneBlade CORE to rewolucyjna maszynka na dedykowane jednoostrzowe żyletki z ruchomą głowicą inspirowana historycznymi maszynkami Valet Auto-Strop, która goli niezwykle delikatnie a jednocześnie skutecznie. Swoją delikatnością, skutecznością oraz łatwością użytkowania, dzięki ruchomej głowicy, maszynka śmiało przewyższa, nawet najdroższe, wieloostrzowe współczesne maszynki na wkłady.  

Maszynka została wykonana z najwyższej jakości polimeru Tritan ™ wzmocnionego metalowym prętem. Dzięki temu maszynka jest sprzedawana w bardzo korzystnej cenie.

Maszynka w zamyśle projektantów ma rozpocząć kolejną erę instrumentów do golenia, po okresie podrażniających maszynek na plastikowe wieloostrzowe wkłady. 

Do ruchomej głowicy wkłada się specjalne jednoostrzowe żyletki produkowane w Japonii przez Feathera, które całkowicie odbiegają wyglądem od klasycznych żyletek. Przede wszystkim są dużo grubsze i przez to sztywniejsze, są ekstremalnie ostre, ale przede wszystkim charakteryzują się gładkimi krawędziami (widocznymi pod mikroskopem), które dają taki komfort golenia jak dobrze naostrzona i wyszlifowana na pasie brzytwa. Każdą z tych żyletek można, nawet przy bardzo twardym zaroście, używać nawet 3 razy co powoduje znaczny spadek kosztów golenia. Jednocześnie wystarczą dwa pociągnięcia maszynką, żeby być ogolonym z efektem „pupci niemowlęcia”. 

Poniżej link do żyletek: KLIKNIJ TUTAJ.


Maszynka nie powinna być utożsamiana z klasycznymi maszynkami na żyletki. W tym przypadku nie trzeba pilnować kąta nachylenia maszynki, ani zastanawiać się nad odległością żyletki od grzebienia. Nie trzeba też naciągać skóry na twarzy.

Ruchoma głowica przy lekkim nacisku sama ustawi się dając najlepsze, możliwe efekty. Jest to zakup na całe życie, a nawet na pokolenia.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ.

 

Sprzedawana w komplecie zawierającym:

1.Maszynka OneBlade CORE

2.Jedno opakowanie żyletek Feather FHS-10 (10 sztuk)

3.Elegancki stojak

 

Sklep pasjagolenia.pl zapewnia stały dostęp do żyletek dla tej maszynki.

Data sheet

Kolor uchwytu: Czarny TRITAN

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: