ONEBLADE © CORE BLACK TIE KIT - zestaw startowy do golenia z maszynką CORE

Zestaw startowy OneBlade CORE Black Tie Kit składa się z:

- maszynki OneBlade CORE wraz z metalowym stojakiem

- kremu do golenia 150ml z serii Black Tie

- balsamu po goleniu z serii Black Tie

- banku na zużyte żyletki

- 1 x paczki żyletek Feather         

CBTSK

448,80 zł tax incl.

-12%

510,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 44 loyalty points. Your cart will total 44 loyalty points that can be converted into a voucher of 22,00 zł.

More info

Zestaw startowy OneBlade CORE Black Tie Kit składa się z:

- maszynki OneBlade CORE wraz z metalowym stojakiem

- kremu do golenia 150ml z serii Black Tie

- balsamu po goleniu z serii Black Tie

- banku na zużyte żyletki

- 1 x żyletki Feather            

Maszynka OneBlade CORE to rewolucyjna maszynka na dedykowane jednoostrzowe żyletki z ruchomą głowicą inspirowana historycznymi maszynkami Valet Auto-Strop, która goli niezwykle delikatnie a jednocześnie skutecznie. Swoją delikatnością, skutecznością oraz łatwością użytkowania, dzięki ruchomej głowicy, maszynka śmiało przewyższa, nawet najdroższe, wieloostrzowe współczesne maszynki na wkłady. 

Maszynka została wykonana z najwyższej jakości polimeru Tritan ™ wzmocnionego metalowym prętem. Dzięki temu maszynka jest sprzedawana w bardzo korzystnej cenie.

Maszynka w zamyśle projektantów ma rozpocząć kolejną erę instrumentów do golenia, po okresie podrażniających maszynek na plastikowe wieloostrzowe wkłady. 

Do ruchomej głowicy wkłada się specjalne jednoostrzowe żyletki produkowane w Japonii przez Feathera, które całkowicie odbiegają wyglądem od klasycznych żyletek. Przede wszystkim są dużo grubsze i przez to sztywniejsze, są ekstremalnie ostre, ale przede wszystkim charakteryzują się gładkimi krawędziami (widocznymi pod mikroskopem), które dają taki komfort golenia jak dobrze naostrzona i wyszlifowana na pasie brzytwa. Każdą z tych żyletek można, nawet przy bardzo twardym zaroście, używać nawet 3 razy co powoduje znaczny spadek kosztów golenia. Jednocześnie wystarczą dwa pociągnięcia maszynką, żeby być ogolonym z efektem „pupci niemowlęcia”. 

Poniżej link do żyletek: KLIKNIJ TUTAJ.


Maszynka nie powinna być utożsamiana z klasycznymi maszynkami na żyletki. W tym przypadku nie trzeba pilnować kąta nachylenia maszynki, ani zastanawiać się nad odległością żyletki od grzebienia. Nie trzeba też naciągać skóry na twarzy.

UWAGA: ceny za produkty sprowadzane z USA są w naszym sklepie cenami ostatecznymi, tzn. zawierają polski VAT i są po odprawie celnej. Zakup tych produktów bezpośrednio od producenta z USA oprócz innych zasad gwarancyjnych będzie się wiązał z obowiązkiem zapłaty cła oraz zostanie dodatkowo naliczone 23% podatku VAT. 

Z przyjemnością dajemy Państwu komfort zakupów w cenie porównywalnej do producenta, z europejską gwarancją i bez konieczności załatwiania formalności.

Data sheet

Zestaw: ZCORE

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: