T&H Morgan Motor, krem do pielęgnacji włosów, 200ml

Barberski płyn do włosów - unikalna reedycja luksusowego płynu do pielęgnacji, który powstał 100 lat temu. 
Styl Truefitt & Hill i kunszt Morgan Motor Company łączą w sobie luksus i elegancję.

?

110,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 11 loyalty points. Your cart will total 11 loyalty points that can be converted into a voucher of 5,50 zł.

More info

Unikalna reedycja luksusowego kremu do pielęgnacji, który powstał 100 lat temu.
Styl Truefitt & Hill i kunszt Morgan Motor Company łączą w sobie luksus i elegancję. Truefitt & Hill i Morgan Motor Company, synonim prawdziwej elegancji, połączyły już 100 lat temu swoje siły, aby wypuścić na rynek dwa oryginalne i kultowe produkty do pielęgnacji włosów.
Miało to miejsce dokładnie wtedy, gdy stylowi dżentelmeni wyruszyli na otwartą drogę w swoich najnowszych pojazdach silnikowych typu „drop head”. To zapoczątkowało nową erę swobody jazdy, ale wymagało nowych produktów do pielęgnacji, aby przez cały czas zachować najwyższą klasę i elegancki wygląd.
Tradycyjny C.A.R. balsam zapewnia zdrowy, czysty i zadbany wygląd. Stworzony po raz pierwszy dla Royal Automobile Club w Pall Mall, od którego wziął swoją nazwę około 1900 roku.

Sposób użycia: Nałożyć na lekko wilgotne włosy.

Historia manufaktury

Truefitt & Hill to najstarszy barbershop na świecie. Jego historia rozpoczęła się w 1805 roku w Maifair, w roku zwycięskiej bitwy Nelsona w Trafalgar, kiedy to król Jerzy III zasiadł na tronie Anglii, a William Pitt Młodszy pełnił urząd premiera. Truefitt & Hill zapoczątkował całkowicie nową erę dla dżentelmenów, oferując im najwyższej jakości kosmetyki i usługi barberskie. Do dzisiaj marka uznawana jest za światowego lidera męskiej pielęgnacji. Firma służyła monarchom Wielkiej Brytanii przez dziewięć kolejnych rządów. Do klientów manufaktury należeli prawie wszyscy męscy członkowie rodziny królewskiej od czasów Jerzego III, a także inni europejscy politycy tacy jak William Gladstone, książę Wellington, Winston Churchill, legendarne postaci ze świata sztuki i rozrywki tj. Charles Dickens, William M. Thackeray, Lord Byron, Oscar Wilde, Beau Brummel, Alfred Hitchcock, Frank Sinatra, Cary Grant. W 1935 roku Truefitt przejął firmę fryzjerską Edwin S. Hill & Co. Mówi się, że wraz z tym wydarzeniem narodziła się nowoczesna era Truefitt & Hill. Dziś firma cieszy się renomą światowej sławy. Swoim klientom oferuje szeroką gamę zabiegów i usług, które mają na celu zadbanie o współczesnych dżentelmenów. Truefitt & Hill jest znany jako dostawca najwyższej jakości tradycyjnych angielskich zapachów, artykułów i kosmetyków do golenia o nazwach, które nawiązują do elegancji i świetności minionej epoki.

Data sheet

Wielkość: 200 ml

Opakowanie: plastikowa butelka

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: