Clubman Pinaud, Hair Tonic, tonik do włosów 370ml

Tonik Pinaud Clubmana idealnie nadaje się do nawilżania skóry i włosów. Chroni je przed przesuszaniem, nadmiernym przetłuszczeniem i przyczynia się do usunięcia łupieżu. A wszystko bez udziału tłuszczu. Wystarczy wetrzeć odrobinę toniku w skórę zaraz po myciu. 

CP-HairTonic

Currently not in stock

64,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 6 loyalty points. Your cart will total 6 loyalty points that can be converted into a voucher of 3,00 zł.

More info

Tonik Pinaud Clubmana idealnie nadaje się do nawilżania skóry i włosów. Chroni je przed przesuszaniem, nadmiernym przetłuszczeniem i przyczynia się do usunięcia łupieżu. A wszystko bez udziału tłuszczu. Wystarczy wetrzeć odrobinę toniku w skórę zaraz po myciu. Jest doskonałym dodatkiem do stosowania po umyciu szamponem przeciwłupieżowym lub szamponem do przetłuszczającej się skóry głowy. Tonik gdy wysycha zamienia się w mikroskopijny talk i utrzymuje swój wspaniały zapach.

Głównym składnikiem Tonika to Evernia prunastri czyli mech dębowy.

Działanie: Dezodoruje, działa antyseptycznie i antybakteryjnie. Jest substancją przeciwłupieżową, wzmacniającą cebulki włosa, stymuluje porost włosa.

Tonik można stosować jako płyn po goleniu!

Historia manufaktury Pinaud Clubman

Początki kultowej marki Clubman Pinaud sięgają 1810 roku, kiedy to Eduard Pinaud otworzył w Paryżu sklep dla mężczyzn z akcesoriami i kosmetykami do golenia oraz do pielęgnacji włosów. Od samego początku istnienia marki, miała się ona charakteryzować doskonałą jakością produktów i wyrafinowanymi zapachami. Znakiem rozpoznawczym Clubman Pinaud były i do dzisiaj są niezmienione etykiety, na których jest przedstawiony wizerunek eleganckiego mężczyzny. W 1910 roku marka zdobyła ogromną popularność i zaczęła sprzedawać produkty poza Francję, zdobywając uznanie na arenie międzynarodowej. Clubman Pinaud od 30 lat jest własnością amerykańskiej firmy, jednak do dziś sprowadza esencje zapachowe bezpośrednio z Francji.

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: