Luksusowy zestaw: brzytwa TI 6/8 Special Coiffeur, pędzel Vulfix, pas Herold, ałun OSMA, mydło Taylors

Luksusowy zestaw do golenia z brzytwą Thier Issard 6/8 składający się z:

1. Thiers Issard, brzytwa 6/8, "Special Coiffeur" czarny

2. VULFIX No. 2006, borsuk, pędzel do golenia, czarny

3. Herold – pas 45 cm do polerowania brzytew dwustronny

4. TOBS sandałowe mydło w drewnianym tygielku 100g

5. OSMA - kamień ałunu 75g w kartonowym pudełeczku

Currently not in stock

919,00 zł tax incl.

Instead of 969,99 zł

By buying this product you can collect up to 91 loyalty points. Your cart will total 91 loyalty points that can be converted into a voucher of 45,50 zł.

Pack content

 • 27,99 zł
  1 x

  Ałun od setek lat w błyskawiczny sposób tamuje krwawienie po zacięciach podczas golenia, działa ściągająco i bakteriobójczo. Doskonały po goleniu, nawet jeśli nie było skaleczeń. Zamyka pory. Kamyk ałunu może być także stosowany jako dezodorant. Ałun zamoczyć w zimnej wodzie i pocierać po skaleczonym miejscu.

  27,99 zł
 • 146,00 zł
  1 x

  A classic fougere fragrance with top notes of geranium, lavender, rosemary and liquid amber supported by a heart of carnation, fern and orange blossom resting on a sumptuous base of patchouli, sandalwood, vetivert, powdery musk and rock rose. Contains Cedarwood oil, Geranium oil, Guaicwood oil, Lavandin Grosso, Patchouli oil, Rosemary oil and Vetiver oil.

  146,00 zł
 • 59,00 zł
  1 x

  Pędzel do golenia z włosiem borsuka wykonany w angielskiej manufakturze VULFIX, tej samej, która produkuje legendarne Simpsonsy. Pędzel jest bardzo ekonomiczny i doskonale kręci pianę dzięki wybitnie chłonnemu włosiu z borsuka, które wykorzystuje VULFIX. Rączka wykonana z akrylu - czarna.

  59,00 zł
 • 120,00 zł
  1 x

  Pas do polerowania brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY). Pas posiada z obu stron niklowane sprzączki umożliwiające mocowanie. Pas jest dwustronny. Rozmiar pasa jest wystarczający do komfortowego szlifowania.

  120,00 zł
 • 599,00 zł
  1 x

  Klasyczna brzytwa Thiers Issarda kuta niezmiennie od ponad 100 lat. Model wygrywał przed wojną liczne konkursy i zbierał liczne pochwały. Ostrze w rozmiarze 6/8 i wklęsłości 1/1 satynowane z eleganckim logo nie zmienionym od lat 30-ych jest ekstremalnie ostre i da sobie radę z każdym zarostem. Doskonałe narzędzie do golenia. Rączka wykonana z celidoru w...

  599,00 zł
 • 18,00 zł
  1 x

  Firmowe pudełko prezentowe "Pasja Golenia" wykonane ze sztywnego i grubego granatowego kartonu ze złotym tłoczeniem o rozmiarze 250x170x85 mm.   Doskonałe do pakowania artykułów zakupionych w naszym sklepie. Wybitnie eleganckie i pięknie się prezentuje. Do pudełka dodajemy wypełnienie z sizalu. 

  18,00 zł

More info

Luksusowy zestaw do golenia z brzytwą Thier Issard  6/8 składający się z:

1. Thiers Issard, brzytwa 6/8, "Special Coiffeur" czarny

2. VULFIX No. 2006, borsuk, pędzel do golenia, czarny

3. Herold – pas 45 cm do polerowania brzytew dwustronny

4. TOBS sandałowe mydło w drewnianym tygielku 100g

5. OSMA - kamień ałunu 75g w kartonowym pudełeczku

Powyższe produkty stanowią całkowicie kompletny zestaw do golenia brzytwą z najwyższej półki. Cudowny i luksusowy zestaw Thiers Issard, o którym marzy każdy mężczyzna.

Wszystko zostanie zapakowane w eleganckie, firmowe pudełko prezentowe z naszym logo. Idealny prezent dla wybrednego konesera.

Products in the same category