Zestaw do golenia: brzytwa DOVO 6/8 celidor, pędzel Vulfix, pas Herold, sztyft na zacięcia OSMA, mydło dla skóry wrażliwej

Doskonały na start zestaw do golenia z brzytwą DOVO 6/8 składający się z:

1. Dovo Best Quality, brzytwa 6/8, wklęsłość 1/1, czarny cellidor

2. Haslinger, bezzapachowe mydło do golenia 60g w metalowym tygielku

3. Herold Solingen - pas 45 cm do polerowania brzytew

4. OSMA - sztyft na zacęcia 11g w szklanej tubie

5. Vulfix No. 2006, pędzel do golenia czysty borsuk

Currently not in stock

549,00 zł tax incl.

Instead of 574,79 zł

By buying this product you can collect up to 54 loyalty points. Your cart will total 54 loyalty points that can be converted into a voucher of 27,00 zł.

Pack content

 • 12,00 zł
  1 x

  Sztyft na zacięcia to niezbędny element zestawu do golenia każdego mężczyzny. Idealnie tamuje krwawienie przy zacięciach podczas golenia. Ma działanie antybakteryjne, ściągające i łagodzące podrażnienia po goleniu. Sprzedawany jest w szklanej tubie.

  12,00 zł
 • 59,00 zł
  1 x

  Pędzel do golenia z włosiem borsuka wykonany w angielskiej manufakturze VULFIX, tej samej, która produkuje legendarne Simpsonsy. Pędzel jest bardzo ekonomiczny i doskonale kręci pianę dzięki wybitnie chłonnemu włosiu z borsuka, które wykorzystuje VULFIX. Rączka wykonana z akrylu - czarna.

  59,00 zł
 • 80,00 zł
  1 x

  Pas do polerowania brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY). Pas zajmuje niewiele miejsca dlatego doskonale sprawdzi się w podróży. Pas posiada rączkę do trzymania, a na drugim końcu otwór pozwalający na zaczepienie pasa.

  80,00 zł
 • 389,00 zł
  1 x

  Brzytwa DOVO w rozmiarze 6/8 z rączką z cellidoru. Bardzo ostra i wytrzymała - przeznaczona do ciężkiej pracy. Minimum zdobień, ale jakość ta sama jak brzytwy z kilkukrotnie wyższą ceną. Doskonałe narzędzie do golenia wykonane z najwyższej jakości szwedzkiej stali węglowej. Goli każdy, nawet najtwardszy zarost. Doskonała jako pierwsza brzytwa, posłuży...

  389,00 zł
 • 9,80 zł
  1 x

  Firmowy worek prezentowy "Pasja Golenia" wykonany z lnu z eleganckim tłoczonym logo. Rozmiar worka 26x35 cm.  Doskonały i bardzo praktyczny do pakowania artykułów zakupionych w naszym sklepie. 

  9,80 zł
 • 24,99 zł
  1 x

  Doskonałe, bezzapachowe mydło do golenia 60g. Przeznaczone jest dla skóry bardzo wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Świetnie koi skórę i łagodzi zaczerwienienia. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł

More info

Doskonały na start zestaw do golenia z brzytwą DOVO 6/8 składający się z:

1. Dovo Best Quality, brzytwa 6/8, wklęsłość 1/1, czarny cellidor

2. Haslinger, bezzapachowe mydło do golenia 60g w metalowym tygielku

3. Herold Solingen - pas 45 cm do polerowania brzytew

4. OSMA - sztyft na zacęcia 11g w szklanej tubie

5. Vulfix No. 2006, pędzel do golenia czysty borsuk

Powyższe produkty stanowią całkowicie kompletny zestaw do golenia brzytwą. Zestaw do golenia brzytwą, o którym marzy każdy mężczyzna.

Wszystko zostanie zapakowane w bardzo funkcjonalny worek prezentowy z naszym logo. Idealny prezent dla wybrednego konesera.

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: