No products
Filters
Płyn po goleniu The Traditionalist o...
Zestaw składający się z lawendowego wosku do wąsów 15ml oraz kieszonkowego składanego grzebienia do wąsów. Długość grzebienia po rozłożeniu: 117 mm.
Zestaw składający się z wosku do wąsów Captain Fawcett"s Expedition Strength 15ml oraz kieszonkowego składanego grzebienia do wąsów. Długość grzebienia po rozłożeniu: 117 mm.
Zestaw składający się z wosku do wąsów Ylang Ylang 15ml oraz kieszonkowego składanego grzebienia do wąsów. Długość grzebienia po rozłożeniu: 117 mm.
Apothecary87, stylowy grzebień do brody w stylu Vintage.
Kieszonkowego składany grzebień do wąsów. Długość grzebienia po rozłożeniu: 117 mm.
Szczotka do brody Captain Fawcett’s wykonana ręcznie z wysokiej jakości drewna dębu oraz włosia dzika. Długość 92mmSzerokość 50mm.
Grzebień do brody i wąsów w kolorze skorupy żółwia. Idealny do pielęgnacji i stylizacji zarostu. Kieszonkowy rozmiar.
Grzebień do brody i wąsów w czarnym kolorze. Idealny do pielęgnacji i stylizacji zarostu. Kieszonkowy rozmiar.
Grzebień do brody i wąsów w kolorze czerwonym. Idealny do pielęgnacji i stylizacji zarostu. Kieszonkowy rozmiar.
Skórzane etui na grzebień do brody Captain Fawcett.
Skórzane etui na grzebień do wąsów Captain Fawcett.