Filters

Enabled filters:
  Availability
  Manufacturer

  Maszynki na wkłady Mach3 i Fusion

  Tradycja i nowoczesność to najnowszy dział naszego sklepu. Jest to dział przeznaczony dla osób używających nowoczesnych rozwiązań do golenia np. MACH3, FUSION. Uważamy, że wykorzystując tradycyjny design oraz tradycyjne akcesoria do golenia mamy sporo do zaoferowania takiej grupie naszych klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Szczególnie godne uwagi są nowoczesne maszynki do golenia stylizowane na tradycyjne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wykorzystanie tradycyjnych akcesoriów i sprawdzonych technik golenia na mokro może stanowić doskonałe uzupełnienie codziennego golenia.

  • 360,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii SOPHIST na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   360,00 zł
  • 405,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii SOPHIST na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanego drewna afrykańskiego. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   405,00 zł
  • 499,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii SOPHIST na wymienne wkłady Gilette Fusion™ stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   499,00 zł
  • 564,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii SOPHIST na wymienne wkłady Gilette Fusion™ stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanego drewna afrykańskiego. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   564,00 zł
  • 324,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii PURIST na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość. 

   324,00 zł
  • 472,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii PURIST na wymienne wkłady Gilette Fusion™ stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   472,00 zł
  • 536,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii PURIST na wymienne wkłady Gilette Fusion™ stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanego drewna wrzośca (briar wood). Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   536,00 zł
  • 323,99 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii STYLO na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   323,99 zł
  • 472,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii STYLO na wymienne wkłady Gilette Fusion™ stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej żywicy toffi. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   472,00 zł
  • 268,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii KOSMO na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   268,00 zł
  • 268,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii KOSMO na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej żywicy w kolorze rogu. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   268,00 zł
  • 416,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii KOSMO na wymienne wkłady Gilette Fusion™ stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej żywicy w kolorze jasnego rogu. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   416,00 zł
  • 176,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii INTRO LISCIO na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   176,00 zł
  • 232,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii INTRO LISCIO na wymienne wkłady Gilette Fusion™ stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z drewna jesionowego.  Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   232,00 zł
  • 220,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii INTRO VIVO na wymienne wkłady Gilette Fusion™ stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   220,00 zł
  • 180,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii INTRO VIVO na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z polerowanej czarnej żywicy. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   180,00 zł
  • 33,00 zł

   Olej Muhle przeznaczony do konserwacji brzytew i maszynek do golenie. Doskonale chroni przed korozją. Szczególnie polecany specjalnie do brzytew, które nie będą przez dłuższy czas używane. Olejek jest przyjazny dla skóry.

   33,00 zł
  • 149,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii RYTMO na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z drewna jesionowego. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   149,00 zł
  • 129,00 zł

   Podróżna maszynka do golenia na wymienne wkłady Gilette Mach3, rączka chromowana. Maszynka lekka, idealna do zabrania w podróż. 

   129,00 zł
  • 166,00 zł

   Podróżna maszynka do golenia na wymienne wkłady Gilette Fusion, rączka chromowana. Maszynka lekka, idealna do zabrania w podróż. 

   166,00 zł
  • 200,00 zł

   Piękna maszynka do golenia z linii INTRO VIVO na wymienne wkłady Gilette Mach3 stanowi idealny pomysł na prezent. Rączka została wykonana z drewna śliwkowego. Maszynka wykończona chromem, dopracowana w najmniejszym detalu uprzyjemni poranek mężczyzny. Klasa, elegancja i najwyższa jakość.

   200,00 zł
  • 11,00 zł

   Podróżna plastikowa ochrona na ostrze typu Gillette Mach3.

   11,00 zł
  • 12,00 zł

   Podróżna plastikowa ochrona na ostrze typu Gillette® Fusion™.

   12,00 zł
  Showing 1 - 23 of 23 items