List of products by manufacturer La Toja, Hiszpania

Showing 1 - 10 of 10 items
 • 46,00 zł

  Klasyczny, męski, odświeżający zapach. Formuła tej wody została oparta na prowitaminie B5 i solach mineralnych z uzdrowiska hiszpańskiego La Toja Spring odświeża, pielęgnuje i koi skórę. Formuła przetestowana dermatologicznie.

  46,00 zł
 • 39,00 zł

  Klasyczny balsam po goleniu La Toja 100ml. Dzięki bogactwu składników ze źródeł hiszpańskiego uzdrowiska La Toja w tym prowitaminie B5 i solom mineralnym, balsam ma doskonałe właściwości regeneracyjne i odżywcze dla skóry. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostaje na skórze.

  39,00 zł
 • 22,00 zł

  Klasyczny krem do golenia w dużej tubie 150ml. Doskonale się pieni o bardzo przyjemnym zapachu.  Receptura produkcji mydła została wzbogacona o witaminy, mikroelementy, a także inne składniki odżywiające skórę oraz powodujące ukojenie po goleniu pochodzące z wód uzdrowiska La Toja na hiszpańskiej wyspie o tej samej nazwie.

  22,00 zł
 • 21,00 zł

  Klasyczny krem do golenia w dużej tubie dla skóry wrażliwej 150ml. Doskonale się pieni o bardzo przyjemnym zapachu.  Receptura produkcji mydła została wzbogacona o witaminy, mikroelementy, a także inne składniki odżywiające skórę oraz powodujące ukojenie po goleniu pochodzące z wód uzdrowiska La Toja na hiszpańskiej wyspie o tej samej nazwie.

  21,00 zł
 • 16,00 zł

  Legendarne mydło do golenia w sztyfcie hiszpańskiej firmy La Toja. Mydło jest w ofercie od kilkudziesięciu lat (w załączeniu plakaty reklamowe mydła sprzed 70 lat!!) i nadal cieszy dużą popularnością i uznaniem. Receptura produkcji mydła została wzbogacona o witaminy, mikroelementy, a także inne składniki odżywiające skórę oraz powodujące ukojenie po...

  16,00 zł
 • 42,00 zł

  Bezzapachowy i pozbawiony alkoholu balsam po goleniu La Toja 100ml przeznaczony dla skóry skrajnie wrażliwej.  Dzięki bogactwu składników ze źródeł hiszpańskiego uzdrowiska La Toja w tym prowitaminie B5 i solom mineralnym oraz dobranym olejkom, balsam ma doskonałe właściwości regeneracyjne i odżywcze dla skóry. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostaje...

  42,00 zł
 • 45,00 zł

  Balsam po goleniu La Toja 100ml o mocno ochronnej formule przeznaczony dla skóry bardzo wrażliwej.  Dzięki bogactwu składników ze źródeł hiszpańskiego uzdrowiska La Toja w tym prowitaminie B5 i solom mineralnym oraz specjalnie dobranym olejkom, balsam ma doskonałe właściwości regeneracyjne i odżywcze dla skóry. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostaje...

  45,00 zł
 • 39,00 zł

  Balsam po goleniu La Toja 100ml przeznaczony dla skóry bardzo wrażliwej. Dzięki bogactwu składników ze źródeł hiszpańskiego uzdrowiska La Toja w tym prowitaminie B5 i solom mineralnym, balsam ma doskonałe właściwości regeneracyjne i odżywcze dla skóry. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostaje na skórze. Doskonale nawilża skórę.

  39,00 zł
 • 56,00 zł

  Sławna woda zapachowa sławnej hiszpańskiej manufaktury La Toja. Zapach oparty na cudownych nutach owocowych zmieszanych z zapachem drzewnym. Woda sprzedawana we flakonie 100ml.

  56,00 zł
 • 68,00 zł

  Doskonały zestaw kosmetyków do golenia z cudownej linii hiszpańskiego uzdrowiska La Toja składający się z: 1. La Toja, Classic, balsam po goleniu 100ml 2. La Toja, duży klasyczny krem do golenia w tubie dla skóry wrażliwej 150ml Wszystko zostanie zapakowane w eleganckie, firmowe pudełko prezentowe z naszym logo. Idealny prezent dla wybrednego konesera. 

  68,00 zł
Showing 1 - 10 of 10 items