Filters

Enabled filters:
  Availability
  Akcesoria

  Kamienie

  Prezentujemy najwyższej jakości kamienie do ostrzenia brzytew. Sławny belgijski kamień Coticule posiada wyjątkowe własności szlifujące. Zawdzięcza to kryształkom, które wymieszane z wodą podczas tarcia tworzą skuteczną pastę ścierną. Niebieski Kamień Belgijski posiada prawie identyczne właściwościach ostrzenia jak Coticule, ale działa on trochę wolniej niż kamień żółty. Coticule ostrzy narzędzia bardzo szybko, ale za to niebieski kamień belgijski jest trwalszy. Kamienie te mogą służyć zarówno do perfekcyjnego szlifowania brzytew jak również noży, dłut i innych metalowych przedmiotów. UWAGA! Do ostrzenia brzytwy należy używać jedynie przeznaczonych do tego celu kamieni (np. Coticule lub BBW). Możliwe jest również ostrzenie przy pomocy past szlifierskich (trwa to jednak zdecydowanie dłużej), nałożonych wyłącznie na pasy lub wiosełka do szlifowania brzytew, w innym przypadku można uszkodzić ostrze brzytwy!

  • 319,00 zł

   Sławny belgijski niebieski kamień BBW dobrany specjalnie do ostrzenia brzytew. Za pomocą pasty ściernej regulujesz jego moc ścierną. Wersja o rozmiarze 200 x 60 mm, sprzedawany w eleganckim firmowym pudełku w komplecie z okruchem do tworzenia pasty ściernej.

   319,00 zł
  • 349,99 zł

   Sławny belgijski kamień Coticule dobrany specjalnie do ostrzenia brzytew. Za pomocą pasty ściernej regulujesz jego moc  ścierną. Wersja STANDARD o rozmiarze 175 x 40 mm, sprzedawany w eleganckim firmowym pudełku w komplecie z okruchem do tworzenia pasty ściernej.

   349,99 zł
  • 439,00 zł

   Naturalny kamień z francuskich Pirenejów przeznaczony do ostrzenia brzytew. Kamień jest specjalnie zalecany przez Thiers Issard do ostrzenia mocno stępionych brzytew. Kamień pochodzi z ostatniej kopalni kamieni we francuskich Pirenejach.  Wielkość kamienia: 300 mm x 50 mm, sprzedawany z wygodną podstawką firmową Thiers Issard służącą do unieruchomienia...

   439,00 zł
  Showing 1 - 3 of 3 items