List of products by manufacturer Simpsons

W 1919 roku Aleksander Simpson zaczął robić pędzle na londyńskim East Endzie. Wkrótce rozwinął swój biznes i przeniósł go do Clapham, gdzie licznymi wygranymi w rozmaitych konkursach wyrobił sobie reputację jednego z najlepszych producentów pędzli do golenia. W 1941 roku po stracie swojej manufaktury podczas bombardowania przeniósł swoją działalnosc do West Country. W 2008 firma została odkupiona przez Vulfix, który kontynuuje jej wspaniałe tradycje wyrobu w całości ręcznie najlepszych w świecie pędzli do golenia, technikami tymi samymi, którymi sam Alexander Simpson stosował w momencie zakładania swojej manufaktury.

Showing 1 - 26 of 26 items
 • 109,99 zł

  Pędzel Trafalgar T1 to najmniejszy pędzel z litowanej kolekcji pędzli ze sławnym włosiem syntetycznym opracowanym przez Simpsonsa. Włosie Trafalgar to sławne, niedawno opracowane włosie syntetyczne klasy oznaczonej przez producenta jako SOVEREIGN Synthetic Fibre, imitujące naturalne włosie borsucze klasy SilverTip, miękkie i aksamitne w dotyku a...

  109,99 zł
 • 129,99 zł

  Pędzel Trafalgar T2 to średni pędzel z litowanej kolekcji pędzli ze sławnym włosiem syntetycznym opracowanym przez Simpsonsa. Włosie Trafalgar to sławne, niedawno opracowane włosie syntetyczne klasy oznaczonej przez producenta jako SOVEREIGN Synthetic Fibre, imitujące naturalne włosie borsucze klasy SilverTip, miękkie i aksamitne w dotyku a jednocześnie...

  129,99 zł
 • 149,99 zł

  Pędzel Trafalgar T3 to średni pędzel z litowanej kolekcji pędzli ze sławnym włosiem syntetycznym opracowanym przez Simpsonsa. Włosie Trafalgar to sławne, niedawno opracowane włosie syntetyczne klasy oznaczonej przez producenta jako SOVEREIGN Synthetic Fibre, imitujące naturalne włosie borsucze klasy SilverTip, miękkie i aksamitne w dotyku a jednocześnie...

  149,99 zł
 • 84,95 zł

  Pędzel SIMIFIX SF1 to tzw. "game changer" - przełomowy rezultat ekologicznego projektu manufaktur Simpsons i Vulfix (stąd nazwa SIM (od Simpsons) - FIX (od Vulfix)) zakładającego opracowanie idealnego włosia syntetycznego, doskonale imitującego włosie naturalne. 

  84,95 zł
 • 139,99 zł

  Znakomity pędzel sławnej angielskiej manufaktury Simpsons w bardzo przystępnej cenie. Pędzel wykonany ręcznie, 100% włosia borsuka. Włosie z sierści borsuka posiada zdolność zatrzymywania dużej ilości wody, dzięki temu można wytworzyć pianę do golenia niezwykle szybko i łatwo.

  139,99 zł
 • 179,00 zł

  Doskonały pędzel - model BEAUFORT B2 Pure Badger - legendarnej angielskiej manufaktury Simpsons wykonany ręcznie dawnymi metodami przez wykwalifikowanych rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Włosie pędzla to starannie selekcjonowany, najwyższej klasy 100% borsuk.

  179,00 zł
 • 440,00 zł

  Legendarny pędzel - model CAPTAIN 2 z włosiem Best Badger - legendarnej angielskiej manufaktury Simpsons wykonany ręcznie dawnymi metodami przez wykwalifikowanych rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Włosie pędzla to starannie selekcjonowany, najwyższej klasy borsuk.

  440,00 zł
 • 189,00 zł

  Doskonały pędzel - model CASE C1 Pure Badger - legendarnej angielskiej manufaktury Simpsons wykonany ręcznie dawnymi metodami przez wykwalifikowanych rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Włosie pędzla to starannie selekcjonowany, najwyższej klasy 100% borsuk.

  189,00 zł
 • 889,00 zł

  Legendrny pędzel - model CHUBBY CH3 z włosiem Best Badger - legendarnej angielskiej manufaktury Simpsons wykonany ręcznie dawnymi metodami przez wykwalifikowanych rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Włosie pędzla to starannie selekcjonowany, najwyższej klasy borsuk.

  889,00 zł
 • 317,00 zł

  Doskonały pędzel - model COLONEL 2XL z włosiem Best Badger - legendarnej angielskiej manufaktury Simpsons wykonany ręcznie dawnymi metodami przez wykwalifikowanych rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Włosie pędzla to starannie selekcjonowany, najwyższej klasy borsuk.

  317,00 zł
 • 288,00 zł

  Doskonały pędzel - model EAGLE Pure Badger - legendarnej angielskiej manufaktury Simpsons wykonany ręcznie dawnymi metodami przez wykwalifikowanych rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Włosie pędzla to starannie selekcjonowany, najwyższej klasy 100% borsuk.

  288,00 zł
 • 665,00 zł

  EMPEROR – nosił niegdyś miano CESARZA - wśród pędzli Simpsonsa. Do dziś starsi rzemieślnicy pamiętający założyciela swojej manufaktury wspominają czasy, w których Emperor był wyrabiany z rączką z kości słoniowej. Włosie z sierści borsuka ma doskonałe własności gromadzenia wody i dlatego umożliwia szybkie wytwarzanie gęstej i wilgotnej piany.

  665,00 zł
 • 440,00 zł

  Doskonały pędzel - model KEYHOLE z włosiem Best Badger - legendarnej angielskiej manufaktury Simpsons wykonany ręcznie dawnymi metodami przez wykwalifikowanych rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Włosie pędzla to starannie selekcjonowany, najwyższej klasy borsuk. Model pędzla KEYHOLE to doskonały pędzel z rączką w kształcie dziurki od...

  440,00 zł
 • 569,00 zł

  Legendarny pędzel podróżny Major z wysokiej klasy włosiem "Best Badger". Historia głosi, że pędzel został zaprojektowany specjalnie dla himalaisty Majora Victora Beechinga. Od wielu lat jest uznawany za jeden z najlepszych podróżnych pędzli na świecie. Jest przedmiotem, który łączy historię z teraźniejszością i stanowi dowód na ponadczasowość mistrzostwa...

  569,00 zł
 • 118,00 zł

  Doskonały pędzel - model SPECIAL S1 Pure Badger - legendarnej angielskiej manufaktury Simpsons wykonany ręcznie dawnymi metodami przez wykwalifikowanych rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Włosie pędzla to starannie selekcjonowany, najwyższej klasy 100% borsuk.

  118,00 zł
 • 184,00 zł

  Wee Scott to legendarny i jednocześnie najmniejszy pędzel sławnej angielskiej manufaktury Simpsons. Ulubiony pędzel samego założyciela manufaktury – dlatego na każdym pędzlu jest tłoczony podpis samego Aleksandra Simsponsa. Włosie z sierści borsuka ma doskonałe własności gromadzenia wody i dlatego umożliwia szybkie wytwarzanie gęstej i wilgotnej piany. 

  184,00 zł
 • 116,99 zł

  Pędzel do golenia manufaktury Simpsons z autorskim włosiem z włókna syntetycznego. Pędzel nawiązuje do górskich wyścigów motocyklowych na torze TT na wyspie Isle of Man. Rączka w kolorze czarnym z logo Isle of Man TT. Do pędzla dołączony jest czarny stojak również z logo Isle of Man TT.

  116,99 zł
 • 63,00 zł

  Sandałowy krem do golenia manufaktury Simpson został opracowany, aby maksymalnie odżywić i zwitaminizować skórę podczas golenia na mokro. Niewielka ilośc kremu z dodatkiem wody tworzy przy pomocy pędzla kremową, jedwabiście gładką pianę i zapewnia niezwykle dokładne golenie. Krem ma zapach drzewa sandałowego z pudrowymi nutami bazy z paczuli, piżma i...

  63,00 zł
 • 63,00 zł

  Sandałowy krem do golenia manufaktury Simpson został opracowany, aby maksymalnie odżywić i zwitaminizować skórę podczas golenia na mokro. Krem ma subtelny zapach laurowego rumu z lekką cytrusową nutą bergamotki i pomarańczy oraz drzewnymi nutami gałki muszkatołowej i wetiweru.

  63,00 zł
 • 59,00 zł

  Rumowy Simpsons balsam po goleniu 100 ml to luksusowy balsam dla dżentelmenów. Naturalnie witaminizowany. Po użyciu pozostawia uczucie gładkości i świeżości. Luksusowy ale wyjątkowo ekonomiczny balsam nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.  

  59,00 zł
 • 62,99 zł

  Luksusowy olejek przed goleniem bay rum o korzennym zapachu wspartym nutami bergamotki, pomarańczy, gałki muszkatołowej i wetywerii. Olejek doskonale zmiękcza zarost przed goleniem. Jest bardzo wydajny, kilka kropel wystarczy by osiągnąć pożądany efekt.

  62,99 zł
 • 59,00 zł

  Limonkowy Simpsons balsam po goleniu 100 ml to luksusowy balsam dla dżentelmenów. Naturalnie witaminizowany. Po użyciu pozostawia uczucie gładkości i świeżości. Luksusowy ale wyjątkowo ekonomiczny balsam nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. 

  59,00 zł
 • 63,00 zł

  Limonkowy krem do golenia manufaktury Simpson został opracowany, aby maksymalnie odżywić i zwitaminizować skórę podczas golenia na mokro. Niewielka ilośc kremu z dodatkiem wody tworzy przy pomocy pędzla kremową, jedwabiście gładką pianę i zapewnia niezwykle dokładne golenie. Krem ma orzeźwiający zapach limonki zachodnioindyjskiej z nutami korzennego...

  63,00 zł
 • 62,99 zł

  Luksusowy olejek przed goleniem o świeżym zapachu limonki, wspartym nutami imbiru i trawy cytrynowej. Olejek doskonale zmiękcza zarost przed goleniem. Jest bardzo wydajny, kilka kropel wystarczy by osiągnąć pożądany efekt.

  62,99 zł
 • 59,00 zł

  Sandałowy Simpsons balsam po goleniu 100 ml to luksusowy balsam dla dżentelmenów. Naturalnie witaminizowany. Po użyciu pozostawia uczucie gładkości i świeżości. Luksusowy ale wyjątkowo ekonomiczny balsam nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.   

  59,00 zł
 • 62,99 zł

  Luksusowy olejek przed goleniem o zapachu drzewa sandałowego wspartego nutami geranium, paczuli, piżma i ziarna tonki. Olejek doskonale zmiękcza zarost przed goleniem. Olejek jest bardzo ekonomiczny, kilka kropel wystarczy by osiągnąć pożądany efekt.

  62,99 zł
Showing 1 - 26 of 26 items