Szampony

 • 49,00 zł

  Creating a rich lather, the Sandalwood Bath and Shower Gel can be added to a bath or massaged onto the skin to cleanse and renew skin leaving it feeling smooth and replenished.

  49,00 zł
 • 82,00 zł

  Creating a rich lather, the Sandalwood Bath and Shower Gel can be added to a bath or massaged onto the skin to cleanse and renew skin leaving it feeling smooth and replenished.

  82,00 zł
 • 82,00 zł

  Our new fresh fougere fragranced Jermyn Street Collection Bath & Shower Gel is both Allergen and Parabens-Free and has been specially formulated for sensitive skin.

  82,00 zł
 • 49,00 zł

  Taylor z Old Bond Street z kolekcji Eton College Hair and Body Shampoo, ze świeżym cytrusowym uderzeniem, to luksusowy szampon i płyn do ciała. Odżywia skórę i włosy podczas kąpieli i doskonale oczyszcza.

  49,00 zł
 • 49,00 zł

  Cleanse both your body and hair with the Sandalwood Hair and Body Shampoo. Formulated with a discreet masculine fragrance it creates a rich lather.

  49,00 zł
 • 29,00 zł

  Cleanse both your body and hair with the Sandalwood Hair and Body Shampoo. Formulated with a discreet masculine fragrance it creates a rich lather.

  29,00 zł
 • 49,00 zł

  A luxurious moisturising hair and body shampoo that cleanses and purifies. Freshly fragranced with a blend of natural oils which also assist in replenishing the skin.

  49,00 zł
 • 29,00 zł

  Travel sized Mr. Taylor Hair and Body Shampoo, formulated to ensure your skin and hair stay cleansed and nourished whilst on the move.

  29,00 zł
 • 88,00 zł

  Żel do kąpieli i pod prysznic Alvarez Gómez. Delikatny i nawilżający żel do skóry i włosów. Formuła emolientu oparta na naturalnych składnikach z ekstraktami z jabłka, ogórka i hiszpańskiego rumianku, które chronią i delikatnie oczyszczają skórę, pozostawiając świeże i czyste uczucie oraz lekki zapach. Żel do codziennego stosowania na włosy i skórę....

  88,00 zł
 • 89,99 zł

  Doskonały olejek do kąpieli na bazie olejów z sosny i jodły o własnościach terapeutycznych. Relaksuje, regeneruje skórę, działa także antyseptycznie i przeciwbólowo.  Butelka 200ml.

  89,99 zł
 • 17,00 zł

  Wspaniałe PEELINGUJĄCE mydło do kąpieli z prawdziwymi wodorostami, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Zapach mydła to słodki zapach świeżości.

  17,00 zł
 • 17,00 zł

  Wspaniałe PEELINGUJĄCE mydło do kąpieli z łupkami migdałowymi, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Zapach mydła to słodki zapach migdałów.

  17,00 zł
 • 17,00 zł

  Wspaniałe PEELINGUJĄCE mydło do kąpieli z mieloną skorupą kokosa, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Zapach mydła to słodki zapach kokosowy.

  17,00 zł
 • 17,00 zł

  Wspaniałe PEELINGUJĄCE mydło do kąpieli z drobinami owsa i miodem, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Zapach mydła to słodki zapach miodu.

  17,00 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe PEELINGUJĄCE mydło do kąpieli z drobinami owsa i miodem, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Zapach mydła to słodki zapach miodu.

  27,99 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Dolomiti, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Unikalne mydło kąpielowe wzbogacone minerałami z osadu włoskich dolomitów z dorzecza Brenty. Dzięki czarnym minerałom mydło charakteryzuje się ciekawym ciemnym kolorem. 

  27,99 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Manna di Sicilia, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Unikalne mydło kąpielowe o cudownym cytrusowym zapachu. Swoją nazwę mydło zawdzięcza aktywnej substancji tzw. mannie uzyskiwanej z drzew jesionowych poprzez ich głębokie nacinanie. 

  27,99 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Arktyczna Tundra, waga 150g w 100% roślinne. Wyjątkowe mydło pachnące jak  syberyjska tundra swoją nazwę i zapach zawdzięcza roślinom pochodzącym z dalekiej arktycznej tundry. Są to: porosty islandzkie mające zdolność wygładzania skóry, jej oczyszczania oraz kojenia podrażnień oraz żurawiny tonujące podrażnienia, dające...

  27,99 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Felce Aromatica, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Zapach Aromatic Fern łączy się z aromatami naturalnych dodatków, tworząc świeżą i intensywną nutę. Obecność wyciągu korzeniowego Dryopteris filix-mas (ekstrakt z męskiej paproci) ma moc przywracania...

  27,99 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Opuncja, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku z metaliczną folią. Mydło jest w 100% roślinne. Wyjątkowe mydło o cudownym zapachu opuncji i cytrusów zawierające wyciąg z opuncji.

  27,99 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Cosmo, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełkuą. Mydło jest w 100% roślinne. Jest to mydło o ciepłym i słodkim zapachu zawierające ekstrakt z modrzewia (Genus Larix) oraz olejek rycynowy, który wygładza skórę.

  27,99 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Mirto de Sardegna, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełkuą. Mydło jest w 100% roślinne. Swoją nazwę mydło zawdzięcza ekstraktowi z mirtu (Myrtus Communis). Wyjątkowe mydło o przepięknym męskim zapachu.

  27,99 zł
 • 27,99 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Cubebe, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku. Mydło jest w 100% roślinne. Swoją nazwę mydło zawdzięcza zapachowi pieprzu Cubebe. Wyjątkowe mydło o przepięknym męskim zapachu.

  27,99 zł
 • 69,99 zł

  Żel do kąpieli manufaktury Truefitt & Hill, z zapachowej linii Trafalgar, którego nazwa nawiązuje do morskiej bitwy przy przylądku Trafalgar, która odbyła się 21 października 1805 roku. W tym samym roku William Francis Truefitt założył swoją firmę. Żel charakteryzuje się zapachem cedru i drzewa sandałowego, wzbogaconym aromatycznymi nutami jaśminu,...

  69,99 zł
 • 69,99 zł

  Żel do kąpieli manufaktury Truefitt & Hill, który charakteryzuje się klasycznym i wyrafinowanym zapachem drzewa sandałowego, cedrowego i piżmowego wspartym świeżym aromatem z cytryny, limonki i bergamotki. Jest bardzo wydajny.

  69,99 zł
 • 69,99 zł

  Żel do kąpieli manufaktury Truefitt & Hill, z zapachowej linii 1805. Charakteryzuje się świeżym i oceanicznym zapachem. Nutę głowy stanowią bergamotka, mandarynka i kardamon, nutę serca tworzą lawenda, geranium i szałwia.

  69,99 zł
 • 69,99 zł

  Żel do kąpieli manufaktury Truefitt & Hill, z zapachowej linii Grafton. Krem charakteryzuje się aromatycznymi nutami lawendy, cytryny i bazylii, wspartymi sercem drewna, cedru, kadzidła i róży.

  69,99 zł
 • 69,99 zł

  Żel do kąpieli manufaktury Truefitt & Hill, z zapachowej liniiWest Indian Limes. Charakteryzuje się orzeźwiającym zapachem cytrusów, werbeny i bergamotki, wsparty aromatem lawendy i goździków. Jest bardzo wydajny.

  69,99 zł
 • 119,99 zł

  Apsley Bath & Shower Cream is formulated using the finest botanical oils and rich, skin-nourishing, plant-based ingredients to cleanse, soothe and hydrate all skin types.To compliment the hand was set and to perfectly prepare the body for the long day ahead, Truefitt & Hill has also created a bath and shower cream that further adds to the Apsley...

  119,99 zł
 • 54,99 zł

  Hydroalkoholowy żel do dezynfekcji rąk (z zawartością 70% alkoholu - antywirusowy i antybakteryjny) z pompką wzbogacony o: - Olejek z drzewa herbacianego (Melaleuca Alternifolia) o wzmocnionym działaniu przeciwbakteryjnym - Ekstrakty z nagietka i aloesu o działaniu nawilżającym i łagodzącym, pozwalające na częste stosowanie preparatu bez podrażnień i...

  54,99 zł
 • 19,99 zł

  Hydroalkoholowy żel do dezynfekcji rąk (z zawartością 70% alkoholu - żel jest antywirusowy i antybakteryjny) wzbogacony o: - Olejek z drzewa herbacianego (Melaleuca Alternifolia) o wzmocnionym działaniu przeciwbakteryjnym - Ekstrakty z nagietka i aloesu o działaniu nawilżającym i łagodzącym, pozwalające na częste stosowanie preparatu bez podrażnień i...

  19,99 zł
 • 35,99 zł

  Środek do mycia, odpowiedni do rąk i twarzy, wzbogacony olejkiem z drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia) i olejkiem eterycznym z cytryny o głębokim i bezpiecznym działaniu antywirusowym i antybakteryjnym. Linia Botanical Defense jest w całości produkowana we Włoszech z naturalnych składników, aby zapewnić skuteczną ochronę skóry przed czynnikami...

  35,99 zł
 • 20,99 zł

  Mydło o bardzo bogatej i wyjątkowo pieniącej się formule stworzone na drodze zmydlania naturalnych olejków i nasyconych ekstraktów antywirusowych i antybakteryjnych z olejkiem z drzewa herbacianego, ekstraktem z Uncaria, ekstraktem z jeżówki i ekstraktem z czosnku, dla naturalnej ochrony skóry. Charakterystyczny zapach drzewa herbacianego.

  20,99 zł
 • 54,99 zł

  Zestaw 3 mydeł o bardzo bogatej i wyjątkowo pieniącej się formule stworzonych na drodze zmydlania naturalnych olejków i ekstraktów antywirusowych i antybakteryjnych z olejkiem z drzewa herbacianego, ekstraktem z Uncaria, ekstraktem z jeżówki i ekstraktem z czosnku, dla naturalnej ochrony skóry. Charakterystyczny zapach drzewa herbacianego.

  54,99 zł
 • 146,95 zł

  Zestaw 3 dużych trzykrotnie mielonych mydeł o bardzo bogatej i wyjątkowo pieniącej się formule stworzonych na drodze zmydlania naturalnych olejków z zapachowej z linii 1805 znanej jako „Bukiet Palmerstona”, która pochodzi z końca lat 1850-ych. Charakteryzuje się świeżym i oceanicznym zapachem. Nutę głowy stanowią bergamotka, mandarynka i kardamon, nutę...

  146,95 zł
 • 136,95 zł

  Zestaw 3 dużych trzykrotnie mielonych mydeł o bardzo bogatej i wyjątkowo pieniącej się formule stworzonych na drodze zmydlania naturalnych olejków z zapachowej linii Trafalgar, której nazwa nawiązuje do morskiej bitwy przy przylądku Trafalgar, która odbyła się w 1805 roku. Mydło charakteryzuje się zapachem cedru i drzewa sandałowego, wzbogaconym...

  136,95 zł
 • 146,95 zł

  Zestaw 3 dużych trzykrotnie mielonych mydeł o bardzo bogatej i wyjątkowo pieniącej się formule stworzonych na drodze zmydlania naturalnych olejków o klasycznym i wyrafinowanym zapachu drzewa sandałowego, cedrowego i piżmowego wspartym świeżym aromatem z cytryny, limonki i bergamotki.

  146,95 zł
 • 99,99 zł

  Najwyższej jakości szampon dla cienkich i przerzedzonych włosów. Najwyższej klasy testowany laboratoryjnie szampon pogrubiający i wzmacniający włosy zawierający pochodną pędów grochu, która odżywia włosy i pobudza ich wzrost, a także anti-agingowe białko, które chroni i wzmacnia włosy. Specjalistyczna formuła dodaje objętości i grubości. 

  99,99 zł
 • 94,95 zł

  Dzięki składnikom nawilżającym szampon dodaje włosom objętości i blasku, jednocześnie zapobiegając uszkodzeniom podczas stylizacji. Zawiera olejek z mięty pieprzowej, który daje uczucie chłodu podrażnionej skórze głowy. Białko pszenicy otula mieszki włosowe, dzięki czemu szampon jest delikatny w ramach codziennego użytku. Pachnie świeżym rozmarynem i...

  94,95 zł
 • 94,95 zł

  Najwyższej jakości szampon dla włosów suchych i zniszczonych. Nawilżająca formuła z witaminy E, białka i gliceryny jest idealna do odżywiania suchych włosów. Zawiera także korzeń rzodkiewki, który wzmacnia naturalny połysk włosów, nadając im elegancki i zdrowy połysk. Subtelnie pachnie trawą cytrynową i bergamotką. 

  94,95 zł
 • 24,99 zł

  Captain Fawcett, antywirusowy i antybakteryjny medyczny żel do rąk to cudownie chłodzący, szybkoschnący, mocny i bardzo skuteczny. Bądź ostrożny!! Zdezynfekuj ręce, nakładając niewielką ilość na suche dłonie i rozprowadź od czubków palców do nadgarstka, nie zapominając o grzbietach dłoni. Nie ma potrzeby spłukiwania. Utrzymuj je w czystości!

  24,99 zł
 • 44,99 zł

  Fawcett's Physician Handy Sanitiser Spray to bardzo skuteczny płyn antywirusowy i antybakteryjny. Stworzony na czas pandemii COVID-19. Dozowany za pomocą spryskiwacza jest częścią praktycznego zestawu higienicznego każdego współczesnego dżentelmena. Gdziekolwiek zamierzasz wędrować, zdezynfekuj ręce, spryskując niewielką ilość na suche dłonie.

  44,99 zł
 • 32,99 zł

  Skuteczne mydło antywirusowe i antybakteryjne oparte na formule opatentowanej przez brytyjską firmę Zam-Buk. Mydło ma własności antyseptyczne, do tego koi i trzeźwa skórę. Efekty zauważysz już po kilku użyciach! Dzięki mieszance wyselekcjonowanych olejków eterycznych o znanych właściwościach antyseptycznych od lat cieszących się opinią skutecznej ochrony,...

  32,99 zł
 • 31,00 zł

  Wspaniałe mydło do kąpieli z linii Desert Vetiver, waga 150g, umieszczone w eleganckim kartonowym pudełku. Mydło jest w 100% roślinne. Swoją nazwę mydło zawdzięcza zapachowi wetywerii pustynnej o kwiecistym sercu.

  31,00 zł
 • 89,00 zł

  Nowość!! Żel do kąpieli o potrójnym zastosowaniu - do ciała, włosów i brody. Silny drzewny zapach zapewnia uczucie suchości i czystości. Cudowna linia Chiado. Tuba 200ml

  89,00 zł
Showing 1 - 45 of 45 items