Pędzle Plisson

Są pędzle i jest Plisson - mówią znawcy golenia. I w rzeczy samej Plisson używa tylko oryginalnego włosia borsuka. To włosie jednocześnie miękkie ale stawiające opór jest formowane w pęki o takiej samej długości. Ta czynność chroni włosie przed odkształcaniem nawet podczas wieloletniego użycia. Pędzle tworzone w warsztatach Plissona są prawdziwymi brylantami wiedzy opartej o ponad 200-letnie doświadczenie i wyrażają w najwyższym stopniu nieprzemijającą pasję ich twórców. Wiernymi użytkownikami produktów Plisson były takie osobistości jak Charles de Gaulle, król Maroka Hassan II, król Egiptu Farouk I, Emir Kataru, francuski aktor i reżyser Jean Marais. Także papież Pius XI należał do grona wielbicieli. Jednak największym ich entuzjastą był Napoleon Bonaparte, który posiadał pędzel do golenia Plissona ze srebrną rączką, a oficerowie jego armii nie mogli używać innych pędzli.

 • 1 050,00 zł

  Ultraluksusowy pędzel do golenia manufaktury Plisson, która nieprzerwanie od 1808 roku zajmuje się produkcją najwyższej jakości pędzli do golenia. Włosie tego pędzla to ultraluksusowe włosie High Mountain White - Plisson jest jedynym na świecie producentem, który ma tak wygórowane wymagania dotyczące włosia wykorzystywanego do tworzenia pędzli do golenia.  

  1 050,00 zł
 • 949,00 zł

  Ultraluksusowy pędzel do golenia manufaktury Plisson, model historyczny, która nieprzerwanie od 1808 roku zajmuje się produkcją najwyższej jakości pędzli do golenia. Włosie tego pędzla to ultraluksusowe włosie European White - Plisson jest jedynym na świecie producentem, który ma tak wygórowane wymagania dotyczące włosia wykorzystywanego do tworzenia...

  949,00 zł
 • 749,00 zł

  Luksusowy pędzel do golenia manufaktury Plisson, która nieprzerwanie od 1808 roku zajmuje się produkcją najwyższej jakości pędzli do golenia zaopatrywała samego Napoleona oraz inne koronowane głowy w akcesoria do golenia. Włosie tego pędzla to Czarny Borsuk.

  749,00 zł
 • 792,00 zł

  Luksusowy pędzel do golenia manufaktury Plisson, która nieprzerwanie od 1808 roku zajmuje się produkcją najwyższej jakości pędzli do golenia. Włosie tego pędzla to Czarny Borsuk. Włosie tego pędzla to Czarny Borsuk - Plisson jest jedynym na świecie producentem, który ma rygorystyczne dodatkowe wymagania dotyczące włosia wykorzystywanego do tworzenia...

  792,00 zł
Showing 1 - 4 of 4 items