Mydła do golenia

Prezentowane przez nas delikatnie perfumowane mydła i kremy do golenia znakomicie zmiękczają zarost i zapewniają bardzo gładkie golenie. W ofercie znajdują się produkty Taylor of Old Bond Street, Thiers Issard oraz Truefitt & Hill. Zachęcamy do wypróbowania mydeł Thiers Issard ze względu na fantastyczne zdolności łatwego i szybkiego wytwarzania obfitej piany. Warto zaznaczyć, że każde z tych kosmetyków opiera się na przynajmniej 150 letniej tradycyjnej recepturze przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

 • 155,99 zł

  A classic fougere fragrance with top notes of geranium, lavender, rosemary and liquid amber supported by a heart of carnation, fern and orange blossom resting on a sumptuous base of patchouli, sandalwood, vetivert, powdery musk and rock rose. Contains Cedarwood oil, Geranium oil, Guaicwood oil, Lavandin Grosso, Patchouli oil, Rosemary oil and Vetiver oil.

  155,99 zł
 • 64,00 zł

  A classic fougere fragrance with top notes of geranium, lavender, rosemary and liquid amber supported by a heart of carnation, fern and orange blossom resting on a sumptuous base of patchouli, sandalwood, vetivert, powdery musk and rock rose. Contains Cedarwood oil, Geranium oil, Guaicwood oil, Lavandin Grosso, Patchouli oil, Rosemary oil and Vetiver oil.

  64,00 zł
 • 19,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu miodowym. Koi skórę, wygładza, sprawia, że jest elastyczna i miękka. Doskonałe podczas golenia. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,99 zł
 • 18,50 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu nagietkowym. Polecane jest dla skóry wrażliwej i zestresowanej. Koi skórę oraz ma działanie przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  18,50 zł
 • 19,99 zł

  Doskonałe mydo do golenia 60g o zapachu aloesowym. Polecane jest dla skóry wrażliwej i starzejącej się. Świetnie nawilża skórę, wspomaga krążenie krwi i reguluje produkcję gruczołów łojowych. Chroni przed promeniami UV. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,99 zł
 • 19,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu drzewa sandałowego. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi i harmonizuje. Mydło ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,99 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu drzewa sandałowego z linii SPA. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi, i harmonizuje. Mydło ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu kokosowym. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Doskonale ją nawilża, zmiękcza oraz wygładza. Doskonałe podczas golenia. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 19,99 zł

  Doskonałe myło do golenia 60g z owczym mlekiem i lanoliną. Polecane jest dla skóry wrażliwej. Doskonale ją nawilża, wygładza i chroni przed wolnym rodnikami. Doskonałe podczas golenia. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,99 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia o zapachu szałwiowym. Świetnie oczyszcza skórę, koi podrażnienia i pobudza krążenie. Doskonałe podczas golenia. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g z dodatkiem alg morskich. Polecane dla każdego rodzaju skóry. Mydło nawilża skórę oraz ma właściwości ujędrniające. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu nagietkowym. Polecane jest dla skóry wrażliwej i zestresowanej. Koi skórę oraz ma działanie przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe mydo do golenia 60g o zapachu aloesowym. Polecane jest dla skóry wrażliwej i starzejącej się. Świetnie nawilża skórę, wspomaga krążenie krwi i reguluje produkcję gruczołów łojowych. Chroni przed promeniami UV. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawne jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 27,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu drzewa sandałowego. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi i harmonizuje. Mydło ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Mydło sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  27,99 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu drzewa sandałowego z linii SPA. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi, i harmonizuje. Mydło ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Mydło sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe myło do golenia 60g z owczym mlekiem i lanoliną. Polecane jest dla skóry wrażliwej. Doskonale ją nawilża, wygładza i chroni przed wolnym rodnikami. Doskonałe podczas golenia. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawane w metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 47,00 zł

  Our Traditional Luxury Shaving Soap is formulated to create a rich velvety lather to condition the skin and assist in a closer shave.

  47,00 zł
 • 169,00 zł

  Mitchell's Wool Fat legendarne mydło do golenia w pięknym ceramicznym tygielku 125g. Doskonałe mydło, wręcz kultowy, wysoko punktowany bohater wielu rankingów, produkowany według receptury Freda Mitchella z lat 30-ych XX wieku. Kluczowym składnikiem receptury tego mydła do golenia jest naturalna lanolina pochodząca z tłuszczu z runa wełny owczej.  

  169,00 zł
 • 16,00 zł

  Legendarne mydło do golenia w sztyfcie hiszpańskiej firmy La Toja. Mydło jest w ofercie od kilkudziesięciu lat (w załączeniu plakaty reklamowe mydła sprzed 70 lat!!) i nadal cieszy dużą popularnością i uznaniem. Receptura produkcji mydła została wzbogacona o witaminy, mikroelementy, a także inne składniki odżywiające skórę oraz powodujące ukojenie po...

  16,00 zł
 • 64,00 zł

  Sztyft do golenia Taylor of Old Bond Street - DRZEWO SANDAŁOWE 75ml. Sztyft zawiera mieszankę zapachów lasów mistycznego Wschodu - egzotycznie słodko pachnącego drzewa sandałowego oraz cedru z dodatkiem lawendy i rozmarynu. Subtelny kwiatowy zapach, w którym dominują jaśmin i róża tworzą żywy, lekko pobudzający bukiet. Doskonale sprawdza się w podróży.

  64,00 zł
 • 120,00 zł

  Unikalne mydło do golenia oparte o unikalną Formułę Beta 4.3 (najnowsza wersja formuły). Zapach Aromatic Fern łączy się z aromatami naturalnych dodatków, tworząc świeżą i intensywną nutę. Obecność wyciągu korzeniowego Dryopteris filix-mas (ekstrakt z męskiej paproci) ma moc przywracania równowagi skórze. Zdjęcie przedstawia opakowanie wcześniejszej edycji...

  120,00 zł
 • 105,00 zł

  Unikalne mydło do golenia o słodkim orzeźwiającym zapachu wzbogacone ekstraktem z szarotki alpejskiej i oleju leszczynowego oraz sławną formułą Beta 4.2 Saponificio Varasino. W przypadku tego mydła Stella Alpina substancją aktywną jest mieszanina cudownego ekstraktu z szarotki alpejskiej (Leontopodium alpinum Cass.) oraz oleju leszczynowego (wszystkie...

  105,00 zł
 • 148,00 zł

  Cudowne mydło specjalnie wyprodukowane na Targi Cosmoprof 2016 o ciepłym i słodkim zapachu. Mydło Cosmo zostało w celu zaprezentowania formuły Beta 4.2. Poprzednia formuła została wzbogacona o ekstrakt z modrzewia (Genus Larix) zapewniając doskonałe działanie po goleniu. 

  148,00 zł
 • 62,00 zł

  Mitchell's Wool Fat legendarne mydło do golenia w refill 125g. Doskonałe mydło, wręcz kultowy, wysoko punktowany bohater wielu rankingów, produkowany według receptury Freda Mitchella z lat 30-ych XX wieku. Kluczowym składnikiem receptury tego mydła do golenia jest naturalna lanolina pochodząca z tłuszczu z runa wełny owczej.  

  62,00 zł
 • 159,99 zł

  Jedno z najbardziej popularnych i uwielbianych luksusowych mydełek do golenia w ręcznie robionym i polerowanym tygielku z drewna . Znakomicie zmiękcza zarost i zapewnia bardzo gładkie golenie. Urzeka wyjątkowo eleganckim i subtelnym zapachem z dominacją Patchouli wzbogaconej wyciągiem z Lawendy, Sosny, Goździków z Cedrem, Drzewem Sandałowym, Gałką...

  159,99 zł
 • 159,99 zł

  Luksusowe mydło do golenia manu faktury Truefitt & Hill w ręcznie wykonanym, drew nianym tyglu. Mydło pochodzi z zapachowej linii 1805, pierwotnie z formuły zwanej jako „Bukiet Palmerstona”, której początki sięgają końca lat 1850-tych. Charakteryzuje się świeżym i oceanicznym zapachem. Nutę głowy stanowią bergamotka, mandarynka i kardamon, nutę serca...

  159,99 zł
 • 83,00 zł

  Luksusowe mydło do golenia manufaktury Truefitt & Hill, z zapachowej linii 1805, pierwotnie z formuły zwanej jako „Bukiet Palmerstona”, której początki sięgają końca lat 1850-tych. Charakteryzuje się świeżym i oceanicznym zapachem. Cała kompozycja zapachowa spoczywa na aromatycznej bazie drzewa sandałowego, drzewa cedrowego i piżma. Mydło tworzy...

  83,00 zł
 • 159,99 zł

  Luksusowe mydło do golenia manufaktury Truefitt & Hill w ręcznie wykonanym, drewnianym tyglu. Charakteryzuje się klasycznym i wyrafinowanym zapachem drzewa sandałowego, cedrowego i piżmowego wspartym świeżym aromatem z cytryny, limonki i bergamotki. Mydło tworzy bardzo gęstą i obfitą piane, jest bardzo wydajne.

  159,99 zł
 • 83,00 zł

  Luksusowe mydło do golenia manufaktury Truefitt & Hill o klasycznym i wyrafinowanym zapachu drzewa sandałowego, cedrowego i piżmowego, wspartym świeżym aromatem z cytryny, limonki i bergamotki. Mydło tworzy bardzo gęstą i obfitą pianę. Jest bardzo wydajne.

  83,00 zł
 • 27,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu miodowym. Koi skórę, wygładza, sprawia, że jest elastyczna i miękka. Doskonałe podczas golenia. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Pasuje do większości kubków i tygielków. Sprzedawane w metalowym tygielku.

  27,99 zł
 • 83,00 zł

  Jedno z najbardziej popularnych i uwielbianych luksusowych mydełek do golenia pasujących do drewnianego tygielka T&H. Znakomicie zmiękcza zarost i zapewnia bardzo gładkie golenie. Urzeka wyjątkowo eleganckim i subtelnym zapachem z dominacją Patchouli wzbogaconej wyciągiem z Lawendy, Sosny, Goździków z Cedrem, Drzewem Sandałowym, Gałką Muszkatałową,...

  83,00 zł
 • 79,00 zł

  Duże mydło do golenia w eleganckim szklanym tyglu zakręcanym metalową nakrętką. Antiga Barbearia Mydło do golenia 150g jest inspirowane zapachem i recepturą ze starych portugalskich barbershopów. Unikalne mydło do golenia w pełni wegańskie, wykonane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, ale bez elementów pochodzenie zwierzęcego, aby przenieść użytkowników z...

  79,00 zł
 • 55,00 zł

  Antiga Barbearia mydło do golenia refill jest inspirowane zapachem i recepturą starych portugalskich barbershopów. Unikalne mydło do golenia w pełni wegańskie, wykonane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, ale bez elementów pochodzenia zwierzęcego, aby przenieść użytkowników z powrotem do starych barbershopów Porto.

  55,00 zł
 • 148,00 zł

  Wyjątkowe mydło o cudownym zapachu opuncji i cytrusów w pięknym cynowo aluminiowym tygielku. Cudowne działanie mydła jest bardzo widoczne. Dzieje się tak ze względu na efekt „filmotwórczy”, tzn. twarz pokrywa się cienką warstwą takim „filmem”. Ta folia zmniejsza tarcie mechaniczne i działa ochronnie przed ostrzem. Podczas spłukiwania z twarzy ten film...

  148,00 zł
 • 155,00 zł

  Cudowne duże mydło do golenia o przepięknym zapachu pieprzu Cubebe w aksamicie kwiatowym w metalowym tygielku. Mydło zawiera dodatkowo masło Monoi de Taihiti co znakomicie wygładza skórę i chroni ją przed podrażnieniem. Mydło zawiera najnowszą wersję sławnej formuły Beta 4.3 opracowanej w laboratorium Saponificio Varesino, której zadaniem jest łagodzić...

  155,00 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe, bezzapachowe mydło do golenia 60g. Przeznaczone jest dla skóry bardzo wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Świetnie koi skórę i łagodzi zaczerwienienia. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe, bezzapachowe mydło do golenia 60g. Przeznaczone jest dla skóry bardzo wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Świetnie koi skórę i łagodzi zaczerwienienia. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 179,99 zł

  Luksusowe mydło do golenia w drewnianym tygielku manufaktury Truefitt & Hill wykonane na bazie z gliceryny, z najnowszej linii zapachowej Apsley, nazwany na cześć pierwszego księcia Wellington. Charakteryzuje się zapachem tlącego drewna połączonym z cytrusowymi aromatami. Nutę głowy stanowi wetiwer z orzeźwiającym grejpfrutem i pieprzem, nutę serca...

  179,99 zł
 • 119,99 zł

  Delikatne mydło do golenia w dużym drewnianym tyglu o zapachu fiołkowym. Glicerynowa baza mydła zapewnia nawilżenie skórze już podczas golenia. Wystarczy niewielka ilość mydła by uzyskać dużą ilość piany. Szczególnie polecane do skóry wrażliwej.

  119,99 zł
 • 61,00 zł

  Mydło stanowi uzupełnienie drewnianego etui.   Tradycyjne mydło do golenia Geo F. Trumper w drewnianym eleganckim naczyńku. Ma ciepły, intensywny tradycyjny angielski aromat. Receptura przetrwała niezmieniona do dziś.  Zapach jest klasyczny, męski, wytworny. Bazą zapachu jest ciepłe, zmysłowe piżmo połączone z leśnym bukietem drzew i mchów nadające...

  61,00 zł
 • 129,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia na bazie gliceryny o zapachu Eucris EDT.Mydła Geo F Trumpers do golenia są delikatnymi mydłami, dającymi trwałą i najwyższej jakości pianę. Są one lepszej jakości nawet niż potrójnie mielone mydła!!. Zapach jest klasyczny, męski, wytworny. Bazą zapachu jest ciepłe, zmysłowe piżmo połączone z leśnym bukietem drzew i mchów...

  129,00 zł
 • 119,99 zł

  Delikatne mydło do golenia w dużym drewnianym tyglu o zapachu limonkowym. Glicerynowa baza mydła zapewnia nawilżenie skórze już podczas golenia. Zawiera skoncentrowane esencje limonek z Indii Zachodnich. Jest to naprawdę żywy i świeży zapach.

  119,99 zł
 • 59,00 zł

  Delikatne mydło do golenia w dużym drewnianym tyglu o zapachu limonkowym. Glicerynowa baza mydła zapewnia nawilżenie skórze już podczas golenia. Zawiera skoncentrowane esencje limonek z Indii Zachodnich. Jest to naprawdę żywy i świeży zapach.

  59,00 zł
 • 119,99 zł

  Delikatne mydło do golenia w dużym drewnianym tyglu o zapachu sandałowym. Glicerynowa baza mydła zapewnia nawilżenie skórze już podczas golenia. Wystarczy niewielka ilość mydła by uzyskać dużą ilość piany. Szczególnie polecane do skóry wrażliwej. Bardzo długo wystarcza.

  119,99 zł
 • 61,00 zł

  Delikatne mydło do golenia w dużym drewnianym tyglu o zapachu sandałowym. Glicerynowa baza mydła zapewnia nawilżenie skórze już podczas golenia. Wystarczy niewielka ilość mydła by uzyskać dużą ilość piany. Szczególnie polecane do skóry wrażliwej. Bardzo długo wystarcza.

  61,00 zł
 • 119,99 zł

  Delikatne mydło do golenia w dużym drewnianym tyglu o zapachu migdałowym. Glicerynowa baza mydła zapewnia nawilżenie skórze już podczas golenia. Wystarczy niewielka ilość mydła by uzyskać dużą ilość piany. Szczególnie polecane do skóry suchej. Bardzo długo wystarcza.

  119,99 zł
 • 59,00 zł

  Delikatne mydło do golenia - uzupełnienie do tygielka - o zapachu różanym. Glicerynowa baza mydła zapewnia nawilżenie skórze już podczas golenia. Wystarczy niewielka ilość mydła by uzyskać dużą ilość piany. Szczególnie polecane do skóry suchej. Bardzo długo wystarcza.

  59,00 zł
 • 119,99 zł

  Delikatne mydło do golenia w dużym drewnianym tyglu o zapachu migdałowym. Glicerynowa baza mydła zapewnia nawilżenie skórze już podczas golenia. Wystarczy niewielka ilość mydła by uzyskać dużą ilość piany. Szczególnie polecane do skóry suchej. Bardzo długo wystarcza.

  119,99 zł
 • 119,99 zł

  Słynne mydło do golenia Geo na bazie gliceryny, pachnący olejkiem kokosowym. Dzięki tak pierwszorzędnym właściwościom odżywczym golenie mydłem kokosowym zapobiegnie wysuszeniu skóry. Zarówno cera wrażliwa, jak i normalna będzie niemal balsamowana dzięki bogatej pianie. Wystarczy niewielka ilość kremu by uzyskać dużą ilość piany. Szczególnie polecane do...

  119,99 zł
 • 59,00 zł

  Słynne mydło do golenia Geo na bazie gliceryny, pachnący olejkiem kokosowym. Dzięki tak pierwszorzędnym właściwościom odżywczym golenie mydłem kokosowym zapobiegnie wysuszeniu skóry. Zarówno cera wrażliwa, jak i normalna będzie niemal balsamowana dzięki bogatej pianie. Wystarczy niewielka ilość kremu by uzyskać dużą ilość piany. Szczególnie polecane do...

  59,00 zł
 • 109,99 zł

  Mydło 65g do golenia niemieckiej manufaktury Muhle w porcelanowej miseczce. Charakteryzuje się przyjemnym, delikatnym zapachem aloesu, mchu dębowego i mięty. Mydło odświeża i koi skórę po goleniu.

  109,99 zł
 • 109,99 zł

  Mydło 65g do golenia niemieckiej manufaktury Muhle w porcelanowej miseczce. Charakteryzuje się przyjemnym, męskim zapachem drzewa sandałowego, kolendry, anyżu gwiazdkowego i drzewa balsamicznego. Mydło rewitalizuje i nawilża skórę.

  109,99 zł
 • 109,99 zł

  Mydło 65g do golenia niemieckiej manufaktury Muhle w porcelanowej miseczce. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem rokitnika, limonki i pomarańczy. Mydło doskonale regeneruje skórę po goleniu.

  109,99 zł
 • 34,50 zł

  Sztyft do golenia niemieckiej manufaktury Muhle. Charakteryzuje się przyjemnym, męskim zapachem drzewa sandałowego, kolendry, anyżu gwiazdkowego i drzewa balsamicznego. Mydło rewitalizuje i nawilża skórę. Doskonale sprawdzi się w podróży.

  34,50 zł
 • 34,50 zł

  Sztyft do golenia niemieckiej manufaktury Muhle. Charakteryzuje się przyjemnym, delikatnym zapachem aloesu, mchu dębowego i mięty. Mydło odświeża i koi skórę po goleniu. Doskonale sprawdzi się w podróży.

  34,50 zł
 • 34,50 zł

  Sztyft do golenia niemieckiej manufaktury Muhle. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem rokitnika, limonki i pomarańczy. Mydło doskonale regeneruje skórę po goleniu. Idealnie sprawdzi się w podróży.

  34,50 zł
 • 65,00 zł

  Jedno z najbardziej popularnych i uwielbianych luksusowych mydełek do golenia pasujących do kubków wiktoriańskich. Znakomicie zmiękcza zarost i zapewnia bardzo gładkie golenie. Urzeka wyjątkowo eleganckim i subtelnym zapachem z dominacją Patchouli wzbogaconej wyciągiem z Lawendy, Sosny, Goździków z Cedrem, Drzewem Sandałowym, Gałką Muszkatałową, Piżmem i...

  65,00 zł
Showing 1 - 60 of 116 items