Antiga Barbearia, duże mydło do golenia w zakręcanym tygielku 150g

Duże mydło do golenia w eleganckim szklanym tyglu zakręcanym metalową nakrętką. Antiga Barbearia Mydło do golenia 150g jest inspirowane zapachem i recepturą ze starych portugalskich barbershopów. Unikalne mydło do golenia w pełni wegańskie, wykonane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, ale bez elementów pochodzenie zwierzęcego, aby przenieść użytkowników z powrotem do starych barbershopów z Porto.

79,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 7 loyalty points. Your cart will total 7 loyalty points that can be converted into a voucher of 3,50 zł.

More info

Duże mydło do golenia w eleganckim szklanym tyglu zakręcanym metalową nakrętką.

Mydło do golenia Antiga Barbearia 150g jest inspirowane zapachem i recepturą starych portugalskich barbershopów. Unikalne mydło do golenia w pełni wegańskie, wykonane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, ale bez elementów pochodzenia zwierzęcego, stworzone aby przenieść użytkowników z powrotem do starych barbershopów Porto.

Łatwo tworzy obfitą pianę, tak, żeby przygotować i nawilżyć skórę, zapewniając przyjemne golenie.

Doświadcz profesjonalnego golenia dzięki gęstej teksturowanej, nawilżającej piance wzbogaconej naturalnymi olejkami. Bardzo piękny klasyczny słodki zapach.

Zapach mydła oparty o nuty cedru, drzewa sandałowego i paczuli przeplatane bergamotką.

Do mydła można dokupić wkłady KLIKNIJ TUTAJ.

Data sheet

Wielkość: 150g

Opakowanie: szkło plexi

Rodzaj: klasyczny

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: