List of products by manufacturer Wickham Soaps, UK

Showing 1 - 20 of 20 items
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Scottish Heather o zapachu zielonej trawy z anyżem i drzewną bazą. Nuty głowy: zielona trawa, anyż. Nuty serca: hizop, tymianek i cedr. Nuty bazy: dąb i mech. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po goleniu Parma Violet o zapachu nut kwiatowych w połączeniu z bazą z suchego drewna. Nuty głowy: róża, jaśmin, konwalia i hiacynt. Nuty serca: heliotrop. Nuty bazy: suche drewno. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  59,99 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po goleniu o delikatnym i jednocześnie odświeżającym zapachu angielskiej róży. Nuty głowy: różowa róża, czerwona róża, geranium Nuty serca: trawa. Nuty bazy: drewno, przyprawa. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  59,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia o delikatnym i jednocześnie odświeżającym zapachu angielskiej róży. Nuty głowy: różowa róża, czerwona róża, geranium Nuty serca: trawa. Nuty bazy: drewno, przyprawa. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po goleniu Classic 24 o zapachu skóry i owoców. Nuty głowy: bergamotka i ananas. Nuty serca: róża, suszona brzoza, marokański jaśmin i paczula. Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, ambra i wanilia. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu...

  59,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło Classic 24 o zapachu skóry i owoców. Nuty głowy: bergamotka i ananas. Nuty serca: róża, suszona brzoza, marokański jaśmin i paczula. Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, ambra i wanilia. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po goleniu Club Cola o zapachu cytrusów bergamotki i neroli w połączeniu z karmelem i wanilią. Nuty głowy: bergamotka, neroli Nuty serca: wanilia Nuty bazy: karmel Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  59,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Club Cola o zapachu cytrusów bergamotki i neroli w połączeniu z karmelem i wanilią. Nuty głowy: bergamotka, neroli Nuty serca: wanilia Nuty bazy: karmel Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po goleniu Irish Fern o zapachu fougere z ziołowymi nutami. Nuty głowy: cytryna, geranium, rozmaryn i lawenda. Nuty serca: koniczyna i cedr. Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy i fasolka tonka. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  59,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Irish Fern o zapachu fougere w połączeniu z ziołowymi nutami. Nuty głowy: cytryna, geranium, rozmaryn i lawenda. Nuty serca: koniczyna i cedr. Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy i fasolka tonka. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów,...

  97,00 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po golenia Kaszmir o zapachu białej paczuli, bazylii i suchego mchu. Nuty głowy: bergamotka, liść bazylii. Nuty serca: biała paczula. Nuty bazy: mech dębowy. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  59,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Kaszmir o zapachu białej paczuli, bazylii i suchego mchu. Nuty głowy: bergamotka, liść bazylii. Nuty serca: biała paczula. Nuty bazy: mech dębowy. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po goleniu Magnum o zapachu nut cytryny, bazylii, bursztynu i piżma. Nuty głowy: słodka cytryna i świeża bazylia. Nuty serca: palisander. Nuty bazy: piżmo i bursztyn. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  59,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Magnum o zapachu nut cytryny, bazylii, bursztynu i piżma. Nuty głowy: słodka cytryna i świeża bazylia. Nuty serca: palisander. Nuty bazy: piżmo i bursztyn. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Parma Violet o zapachu nut kwiatowych w połączeniu z bazą z suchego drewna. Nuty głowy: róża, jaśmin, konwalia i hiacynt. Nuty serca: heliotrop. Nuty bazy: suche drewno. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po golenia Russian Leather o zapachu nut kwiatowych i ziemistych. Nuty głowy: lawenda, bergamotka, cytryna. Nuty serca: geranium, paproć, drzewo cedrowe, paczula. Nuty bazy: wanilia, mech, piżmo, tonka, bursztyn. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  59,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Russian Leather o zapachu nut kwiatowych i ziemistych. Nuty głowy: lawenda, bergamotka, cytryna. Nuty serca: geranium, paproć, drzewo cedrowe, paczula. Nuty bazy: wanilia, mech, piżmo, tonka, bursztyn. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  97,00 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po goleniu Scottish Heather o zapachu zielonej trawy z anyżem i drzewną bazą. Nuty głowy: zielona trawa, anyż. Nuty serca: hizop, tymianek i cedr. Nuty bazy: dąb i mech. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  59,99 zł
 • 59,99 zł

  Balsam po goleniu Shamrock Tweed o zapachu nut kwiatowych, zielonych i drzewnych. Nuty głowy: cytryna werbeny i biała bazylia. Nuty serca: palisander, fiołek i irys. Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe i bursztyn. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  59,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Shamrock Tweed o zapachu nut kwiatowych, zielonych i drzewnych. Nuty głowy: cytryna werbeny i biała bazylia. Nuty serca: palisander, fiołek i irys. Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe i bursztyn. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  97,00 zł
Showing 1 - 20 of 20 items