List of products by manufacturer Wickham Soaps, UK

Showing 1 - 24 of 24 items
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Scottish Heather o zapachu zielonej trawy z anyżem i drzewną bazą. Nuty głowy: zielona trawa, anyż. Nuty serca: hizop, tymianek i cedr. Nuty bazy: dąb i mech. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu Parma Violet o zapachu nut kwiatowych w połączeniu z bazą z suchego drewna. Nuty głowy: róża, jaśmin, konwalia i hiacynt. Nuty serca: heliotrop. Nuty bazy: suche drewno. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  65,99 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu o delikatnym i jednocześnie odświeżającym zapachu angielskiej róży. Nuty głowy: różowa róża, czerwona róża, geranium Nuty serca: trawa. Nuty bazy: drewno, przyprawa. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia o delikatnym i jednocześnie odświeżającym zapachu angielskiej róży. Nuty głowy: różowa róża, czerwona róża, geranium Nuty serca: trawa. Nuty bazy: drewno, przyprawa. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu o słonecznym zapachu cytrusów połączonym z lekko kwiatowym aromatem. Ten inspirujący i ponadczasowy zapach był ulubionym zapachem  Steve'a McQueena i Johna Lennona. Nuty głowy: rozmaryn, kminek, owoce, bazylia, bergamotka, cytryna Nuty serca: goździk, drzewo sandałowe, paczula, korzeń irysa, jaśmin, róża Nuty bazy: ambra, piżmo, mech...

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło charakteryzuje się słonecznym i zmysłowym zapachem cytrusów połączonym z lekko kwiatowym aromatem. Ten inspirujący i ponadczasowy zapach był ulubionym zapachem  Steve'a McQueena i Johna Lennona. Nuty głowy: rozmaryn, kminek, owoce, bazylia, bergamotka, cytryna Nuty serca: goździk, drzewo sandałowe, paczula, korzeń irysa, jaśmin, róża Nuty bazy:...

  97,00 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia od Wiskham, nie zawiera substancji zapachowych. Posiada naturalny zapach, który można opisać jako lekko orzechowy aromat. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu od Wickham, nie zawiera substancji zapachowych. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wyjątkowo wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  65,99 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu Classic 24 o zapachu skóry i owoców. Nuty głowy: bergamotka i ananas. Nuty serca: róża, suszona brzoza, marokański jaśmin i paczula. Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, ambra i wanilia. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu...

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło Classic 24 o zapachu skóry i owoców. Nuty głowy: bergamotka i ananas. Nuty serca: róża, suszona brzoza, marokański jaśmin i paczula. Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, ambra i wanilia. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu Club Cola o zapachu cytrusów bergamotki i neroli w połączeniu z karmelem i wanilią. Nuty głowy: bergamotka, neroli Nuty serca: wanilia Nuty bazy: karmel Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Club Cola o zapachu cytrusów bergamotki i neroli w połączeniu z karmelem i wanilią. Nuty głowy: bergamotka, neroli Nuty serca: wanilia Nuty bazy: karmel Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu Irish Fern o zapachu fougere z ziołowymi nutami. Nuty głowy: cytryna, geranium, rozmaryn i lawenda. Nuty serca: koniczyna i cedr. Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy i fasolka tonka. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Irish Fern o zapachu fougere w połączeniu z ziołowymi nutami. Nuty głowy: cytryna, geranium, rozmaryn i lawenda. Nuty serca: koniczyna i cedr. Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy i fasolka tonka. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów,...

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po golenia Kaszmir o zapachu białej paczuli, bazylii i suchego mchu. Nuty głowy: bergamotka, liść bazylii. Nuty serca: biała paczula. Nuty bazy: mech dębowy. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Kaszmir o zapachu białej paczuli, bazylii i suchego mchu. Nuty głowy: bergamotka, liść bazylii. Nuty serca: biała paczula. Nuty bazy: mech dębowy. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu Magnum o zapachu nut cytryny, bazylii, bursztynu i piżma. Nuty głowy: słodka cytryna i świeża bazylia. Nuty serca: palisander. Nuty bazy: piżmo i bursztyn. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Magnum o zapachu nut cytryny, bazylii, bursztynu i piżma. Nuty głowy: słodka cytryna i świeża bazylia. Nuty serca: palisander. Nuty bazy: piżmo i bursztyn. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Parma Violet o zapachu nut kwiatowych w połączeniu z bazą z suchego drewna. Nuty głowy: róża, jaśmin, konwalia i hiacynt. Nuty serca: heliotrop. Nuty bazy: suche drewno. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po golenia Russian Leather o zapachu nut kwiatowych i ziemistych. Nuty głowy: lawenda, bergamotka, cytryna. Nuty serca: geranium, paproć, drzewo cedrowe, paczula. Nuty bazy: wanilia, mech, piżmo, tonka, bursztyn. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Russian Leather o zapachu nut kwiatowych i ziemistych. Nuty głowy: lawenda, bergamotka, cytryna. Nuty serca: geranium, paproć, drzewo cedrowe, paczula. Nuty bazy: wanilia, mech, piżmo, tonka, bursztyn. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  97,00 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu Scottish Heather o zapachu zielonej trawy z anyżem i drzewną bazą. Nuty głowy: zielona trawa, anyż. Nuty serca: hizop, tymianek i cedr. Nuty bazy: dąb i mech. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny, laurylosiarczanu sodu (SLS).

  65,99 zł
 • 65,99 zł

  Balsam po goleniu Shamrock Tweed o zapachu nut kwiatowych, zielonych i drzewnych. Nuty głowy: cytryna werbeny i biała bazylia. Nuty serca: palisander, fiołek i irys. Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe i bursztyn. Balsam jest wegański, przeznaczony dla skóry wrażliwej, nie jest testowany na zwierzętach. Balsam nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  65,99 zł
 • 97,00 zł

  Mydło do golenia Shamrock Tweed o zapachu nut kwiatowych, zielonych i drzewnych. Nuty głowy: cytryna werbeny i biała bazylia. Nuty serca: palisander, fiołek i irys. Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe i bursztyn. Mydło jest wegańskie, przeznaczone dla skóry wrażliwej, nie jest testowane na zwierzętach. Mydło nie zawiera: parabenów, lanoliny,...

  97,00 zł
Showing 1 - 24 of 24 items