List of products by manufacturer Herold Solingen

Showing 1 - 6 of 6 items
 • 249,99 zł

  Długi, bardzo solidny, dwustronny pas do polerowania brzytew wykonany na nasze specjalne zamówienie w niemieckiej manufakturze produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY) oraz taśmy lnianej, na której zaczyna się szlifowanie brzytwy. 

  249,99 zł
 • 159,00 zł

  Pas do polerowania brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY). Pas posiada z obu stron niklowane sprzączki umożliwiające mocowanie. Pas jest dwustronny. Rozmiar pasa jest wystarczający do komfortowego szlifowania.

  159,00 zł
 • 80,00 zł

  Pas do polerowania brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY). Pas zajmuje niewiele miejsca dlatego doskonale sprawdzi się w podróży. Pas posiada rączkę do trzymania, a na drugim końcu otwór pozwalający na zaczepienie pasa.

  80,00 zł
 • 249,99 zł

  Długi, bardzo solidny, dwustronny pas do polerowania brzytew renomowanej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY) oraz taśmy lnianej, na której zaczyna się szlifowanie brzytwy. Pas posiada z obu stron niklowane sprzączki umożliwiające mocowanie.

  249,99 zł
 • 259,00 zł

  Bardzo szeroki tak zwany rosyjski pas do polerowania brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (KERN JUCHTEN). Długość i szerokość pasa zapewniają komfortowe szlifowanie brzytwy, a niklowana sprzączka oraz rączka do trzymania umożliwiają wygodne...

  259,00 zł
 • 220,00 zł

  Wiosełko do brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej akcesoria do szlifowania brzytew nieprzerwanie od 1919 roku. Powierzchnia wiosełka jest pokryta w całości doskonałej jakości skórą rosyjską. Wiosełko posiada drewnianą rączkę co ułatwia jego użytkowanie.

  220,00 zł
Showing 1 - 6 of 6 items