Filters

Enabled filters:
  Availability
  Manufacturer

  Pasy

  • 80,00 zł

   Pas do polerowania brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY). Pas zajmuje niewiele miejsca dlatego doskonale sprawdzi się w podróży. Pas posiada rączkę do trzymania, a na drugim końcu otwór pozwalający na zaczepienie pasa.

   80,00 zł
  • 249,99 zł

   Długi, bardzo solidny, dwustronny pas do polerowania brzytew renomowanej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY) oraz taśmy lnianej, na której zaczyna się szlifowanie brzytwy. Pas posiada z obu stron niklowane sprzączki umożliwiające mocowanie.

   249,99 zł
  • 259,00 zł

   Bardzo szeroki tak zwany rosyjski pas do polerowania brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (KERN JUCHTEN). Długość i szerokość pasa zapewniają komfortowe szlifowanie brzytwy, a niklowana sprzączka oraz rączka do trzymania umożliwiają wygodne...

   259,00 zł
  • 24,00 zł

   Przeznaczona do impregnacji lnianej (lub z konopii) strony pasa w pasach dwustronnych. Polepsza również jej właściwości.

   24,00 zł
  • 24,00 zł

   Żółta pasta konserwuje i zapobiega pękaniu skóry, z której wykonane są pasy do brzytew. Nie posiada własności ostrzących i polerujących.

   24,00 zł
  • 159,00 zł

   Pas do polerowania brzytew renomowanej niemieckiej manufaktury Herold produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY). Pas posiada z obu stron niklowane sprzączki umożliwiające mocowanie. Pas jest dwustronny. Rozmiar pasa jest wystarczający do komfortowego szlifowania.

   159,00 zł
  • 249,99 zł

   Długi, bardzo solidny, dwustronny pas do polerowania brzytew wykonany na nasze specjalne zamówienie w niemieckiej manufakturze produkującej pasy nieprzerwanie od 1919 roku. Pas został wykonany z najwyższej jakości skóry bydlęcej (PRIMA RINDLEDER GERMANY) oraz taśmy lnianej, na której zaczyna się szlifowanie brzytwy. 

   249,99 zł
  Showing 1 - 7 of 7 items