List of products by manufacturer Haslinger, Wiedeń

Showing 1 - 20 of 20 items
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydo do golenia 60g o zapachu aloesowym. Polecane jest dla skóry wrażliwej i starzejącej się. Świetnie nawilża skórę, wspomaga krążenie krwi i reguluje produkcję gruczołów łojowych. Chroni przed promeniami UV. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe, bezzapachowe mydło do golenia 60g. Przeznaczone jest dla skóry bardzo wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Świetnie koi skórę i łagodzi zaczerwienienia. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe, bezzapachowe mydło do golenia 60g. Przeznaczone jest dla skóry bardzo wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Świetnie koi skórę i łagodzi zaczerwienienia. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu kokosowym. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Doskonale ją nawilża, zmiękcza oraz wygładza. Doskonałe podczas golenia. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu drzewa sandałowego. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi i harmonizuje. Mydło ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu drzewa sandałowego. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi i harmonizuje. Mydło ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Mydło sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 18,50 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu miodowym. Koi skórę, wygładza, sprawia, że jest elastyczna i miękka. Doskonałe podczas golenia. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  18,50 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu miodowym. Koi skórę, wygładza, sprawia, że jest elastyczna i miękka. Doskonałe podczas golenia. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Pasuje do większości kubków i tygielków. Sprzedawane w metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe myło do golenia 60g z owczym mlekiem i lanoliną. Polecane jest dla skóry wrażliwej. Doskonale ją nawilża, wygładza i chroni przed wolnym rodnikami. Doskonałe podczas golenia. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe myło do golenia 60g z owczym mlekiem i lanoliną. Polecane jest dla skóry wrażliwej. Doskonale ją nawilża, wygładza i chroni przed wolnym rodnikami. Doskonałe podczas golenia. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawane w metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 18,50 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu nagietkowym. Polecane jest dla skóry wrażliwej i zestresowanej. Koi skórę oraz ma działanie przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  18,50 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu nagietkowym. Polecane jest dla skóry wrażliwej i zestresowanej. Koi skórę oraz ma działanie przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe mydo do golenia 60g o zapachu aloesowym. Polecane jest dla skóry wrażliwej i starzejącej się. Świetnie nawilża skórę, wspomaga krążenie krwi i reguluje produkcję gruczołów łojowych. Chroni przed promeniami UV. Mydło jest ręcznie wycinane. Sprzedawne jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g z dodatkiem alg morskich. Polecane dla każdego rodzaju skóry. Mydło nawilża skórę oraz ma właściwości ujędrniające. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 29,00 zł

  Doskonały balsam po goleniu o przyjemnym, męskim zapachu drzewa sandałowego. Polecany dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi i harmonizuje. Balsam ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Balsam sprzedawany jest w plastikowej buteleczce o pojemności 100ml.

  29,00 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu drzewa sandałowego z linii SPA. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi, i harmonizuje. Mydło ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 24,99 zł

  Doskonałe mydło do golenia 60g o zapachu drzewa sandałowego z linii SPA. Polecane jest dla każdego rodzaju skóry. Świetnie ją koi, i harmonizuje. Mydło ma działanie antyseptyczne, tonizujące i przeciwzapalne. Doskonałe podczas golenia. Ręcznie wycinane. Mydło sprzedawane jest w praktycznym, zakręcanym, metalowym tygielku.

  24,99 zł
 • 19,00 zł

  Doskonałe mydło do golenia o zapachu szałwiowym. Świetnie oczyszcza skórę, koi podrażnienia i pobudza krążenie. Doskonałe podczas golenia. Mydło jest ręcznie wycinane. Pasuje do większości kubków i tygielków.

  19,00 zł
 • 88,00 zł

  Doskonały zestaw kosmetyków do golenia: 1. Haslinger, mydło do golenia z alg morskich 2. Drewniany tygielek Epsilon 3. Balsam po goleniu Haslinger, sandałowy Wszystko opakowane w firmowy, elegancki worek podróżny.

  88,00 zł
 • 150,00 zł

  Doskonały zestaw kosmetyków do golenia z pędzlem Vulfix: 1. Haslinger, mydło do golenia z alg morskich 2. Drewniany tygielek Epsilon 3. Balsam po goleniu Haslinger, sandałowy 4. Pędzel z borsuka legendarnej firmy Vulfix. Wszystko opakowane w firmowy, elegancki worek podróżny.

  150,00 zł
Showing 1 - 20 of 20 items