List of products by manufacturer Ach Brito

Showing 1 - 6 of 6 items
 • 69,00 zł

  Aqua de Colonia Antiga to klasyczny zapach legendarnej portugalskiej manufaktury Ach Brito. Woda charakteryzuje się pięknym, świeżym zapachem cytryny i bergamotki wzmocnionym aromatycznym akcentem kwiatu tymianku i rozmarynu. Może być stosowana jako woda po goleniu lub woda kolońska. Woda Aqua de Colonia Antiga jest prezentowa w szklanej butelce, a jej...

  69,00 zł
 • 149,00 zł

  Woda kolońska legendarnej portugalskiej manufaktury Ach Brio. Woda charakteryzuje się delikatnym śródziemnomorskim zapachem lawendy. Jest idealna do codziennego użytku. Woda prezentowana jest w szklanej butelce, a jej produkcja odbywa się tradycyjnie.  Receptura nie zmieniana od 1929 roku! Butelka vintage 100 ml.

  149,00 zł
 • 189,00 zł

  Woda kolońska legendarnej portugalskiej manufaktury Ach Brio. Woda charakteryzuje się delikatnym śródziemnomorskim zapachem lawendy. Jest idealna do codziennego użytku. Woda prezentowana jest w szklanej butelce, a jej produkcja odbywa się tradycyjnie.  Receptura nie zmieniana od 1929 roku! Butelka vintage 215 ml.

  189,00 zł
 • 129,99 zł

  Woda kolońska legendarnej portugalskiej manufaktury Ach Brio. Charakteryzuje się męskim zapachem wybrzeża z delikatnym aromatem cytryny i lawendy. W tle wyczuwalne nuty drzewa cedrowego i piżma, które dodają wodzie charakteru.

  129,99 zł
 • 24,00 zł

  Ach Brito Lima Glycerin to oczyszczające mydło glicerynowe z olejem kokosowym i orzeźwiającymi perfumami do stosowania przed goleniem. Idealne do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Oczyszcza skórę, olej rycynowy wygładza i nawilża, a olej z limonki odświeża. Mydło jest idealnym przygotowaniem do „rytuału golenia”.

  24,00 zł
Showing 1 - 6 of 6 items