List of products by manufacturer Valobra, Genova

Showing 1 - 8 of 8 items
 • 42,00 zł

  Wyjątkowe niespotykane już obecnie tzw. miękkie (hybrydowe) mydło do golenia wytworzone unikalną XVIII wieczną metodą marsylską. Mydło to jest produkowane od samego początku manufaktury. Mydło wzbogacone olejkiem migdałowym zmiękcza skórę oraz zapewnia bardzo kremową pianę. Zapach jest bardzo migdałowo-orzechowy i naturalny, nie gryzie się z zapachem...

  42,00 zł
 • 76,00 zł

  Wyprodukowane we Włoszech, tzw. twarde mydło o zapachu wody kolońskiej zrobione na bazie łoju, które oferuje super śliskie, wręcz ochronne golenie. Mydło zawiera olejek kokosowy i witaminą E dzięki czemu działa odżywczo i nawilżająco, pozostawiając skórę jedwabiście gładką po goleniu. Mydło wystarcza na bardzo długo. Waga 100g.

  76,00 zł
 • 76,00 zł

  Wyprodukowane we Włoszech, tzw. twarde mydło o zapachu fougere zrobione na bazie łoju, które oferuje super śliskie, wręcz ochronne golenie. Mydło zawiera olejek kokosowy i witaminą E dzięki czemu działa odżywczo i nawilżająco, pozostawiając skórę jedwabiście gładką po goleniu. Mydło wystarcza na bardzo długo. Waga 100g.

  76,00 zł
 • 40,00 zł

  Legendarne tradycyjne podwójne mydło (do przełamania na pół) wytworzone unikalną XVIII wieczną metodą marsylską z najlepszych składników takich jak olej kokosowy sprowadzany z wysp Oceanu Indyjskiego, lecytyna oraz wosk pszczeli. Polecane dla skóry suchej i wrażliwej - zawiera glicerynę i lanolinę.

  40,00 zł
 • 34,00 zł

  Wyjątkowe podwójne mydło (do przełamania na pół) wytworzone unikalną XVIII wieczną metodą marsylską. Zawiera olejek kokosowy i glicerynę o wyjątkowych właściwościach nawilżających, a także zawiera olejek migdałowy i lecytynę, które goją i nawilżają suchą skórę. Mydło aż sześciokrotnie mielone co przekłada się na wyjątkowo pieniące własności. 

  34,00 zł
 • 42,00 zł

  Wyjątkowe niespotykane już obecnie tzw. miękkie (hybrydowe) mydło do golenia wytworzone unikalną XVIII wieczną metodą marsylską. Mydło to jest produkowane od samego początku manufaktury. Mydło wzbogacone olejkiem miętowym zmiękcza skórę oraz zapewnia bardzo kremową pianę. Zapach jest naturalny, nie gryzie się z zapachem balsamu czy wody nakładanej po...

  42,00 zł
 • 76,00 zł

  Wyprodukowane we Włoszech, tzw. twarde mydło o zapachu paczuli zrobione na bazie łoju, które oferuje super śliskie, wręcz ochronne golenie. Mydło zawiera olejek kokosowy i witaminą E dzięki czemu działa odżywczo i nawilżająco, pozostawiając skórę jedwabiście gładką po goleniu. Mydło wystarcza na bardzo długo. Waga 100g.

  76,00 zł
 • 76,00 zł

  Wyprodukowane we Włoszech, tzw. twarde mydło bezzapachowe zrobione na bazie łoju, które oferuje super śliskie, wręcz ochronne golenie. Mydło zawiera olejek kokosowy i witaminą E dzięki czemu działa odżywczo i nawilżająco, pozostawiając skórę jedwabiście gładką po goleniu. Mydło wystarcza na bardzo długo. Waga 100g.  

  76,00 zł
Showing 1 - 8 of 8 items