Captain Fawcett, Antywirusowy i antybakteryjny medyczny spray do rąk, 250 ml

New Captain Fawcett, Antybakteryjny medyczny spray do rąk, 250 ml

Fawcett's Physician Handy Sanitiser Spray to bardzo skuteczny płyn antywirusowy i antybakteryjny. Stworzony na czas pandemii COVID-19. Dozowany za pomocą spryskiwacza jest częścią praktycznego zestawu higienicznego każdego współczesnego dżentelmena. Gdziekolwiek zamierzasz wędrować, zdezynfekuj ręce, spryskując niewielką ilość na suche dłonie.

CF (8914)

44,99 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 4 loyalty points. Your cart will total 4 loyalty points that can be converted into a voucher of 2,00 zł.

More info

Fawcett's Physician Handy Sanitiser Spray to bardzo skuteczny płyn antywirusowy i antybakteryjny. Stworzony na czas pandemii COVID-19. Dozowany za pomocą spryskiwacza jest częścią praktycznego zestawu higienicznego każdego współczesnego dżentelmena. Gdziekolwiek zamierzasz wędrować, zdezynfekuj ręce, spryskując niewielką ilość na suche dłonie. Rozprowadź równomiernie od czubków palców do nadgarstka, nie zapominając o grzbietach dłoni. Nie ma potrzeby wycierania ani spłukiwania!

Składniki: alkohol izopropylowy, woda, gliceryna, alkohol benzylowy, karbomer, diglukonian chlorheksydyny.

Składnik aktywny: 75% alkoholu.

Bez zapachu

Ostrzeżenie: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Nie używać w pobliżu otwartego ognia, ciepła, iskier, gorących powierzchni i ognisk. Powoduje poważne podrażnienie oczu. W przypadku kontaktu z oczami płukać przez 15 minut. Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza. Nie stosować na uszkodzoną lub popękaną skórę. W przypadku podrażnienia lub wysypki przerwać stosowanie i skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze poniżej 40 ° C. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Data sheet

Wielkość: 500 ml

Opakowanie: 150g

Products in the same category