VULFIX No. 9, szczecina dzika, rączka w kolorze kości słoniowej

Historyczny pędzel manufaktury Vulfix, w którym włosie to czysta szczecina. Rączka została wykonana z odlewanego akrylu. Pędzel został wykonany w legendarnej manufakturze angielskiej przez najwyższej klasy rzemieślników. Każdy pędzel stanowi dowód na mistrzostwo manufaktury i jest symbolem najwyższej jakości i klasy. Inwestycja na długie lata.

VX-No. 9

50,00 zł tax incl.

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 loyalty points that can be converted into a voucher of 2,50 zł.

More info

Historyczny pędzel manufaktury Vulfix, w którym włosie to czysta szczecina. Rączka została wykonana z odlewanego akrylu.

Pędzel został wykonany w legendarnej manufakturze angielskiej przez najwyższej klasy rzemieślników. Każdy pędzel stanowi dowód na mistrzostwo manufaktury i jest symbolem najwyższej jakości i klasy. Inwestycja na długie lata.

Wymiary pędzla:

Wysokość rączki: 50mm

Długość włosia: 100mm

Średnica pęku: 20mm

Historia manufaktury

The Vulfix Old Original Shaving Brush Company to angielska manufaktura produkująca od ponad pół wieku najwyższej jakości pędzle do golenia. Obecnie firma jest właścicielem legendarnej marki Simpsons i w obu liniach (Vulfix i Simpsons) prezentuje z dumą swój kunszt i mistrzostwo. Firma jest znana na całym świecie i cieszy się niezwykłą popularnością i uznaniem. Wszystkie pędzle są ręcznie robione, a w przypadku droższych modeli nawet rączki są toczone ręcznie z kawałków akryl na historycznych kilkudziesięcioletnich tokarkach.
Zarówno pędzle Vulfix jak i Simpsons są najlepszymi angielskimi pędzlami do golenia i stanowią światową czołówkę.

Data sheet

Materiał wykonania: drewno egzotyczne

Kolor uchwytu: drewno

Rodzaj włosia: szczecina

Products in the same category

Customers who bought this product also bought: